Таксата за избор на лекар в Света София?

  • 757
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 246
Здравейте.

Моля някоя от вас, която е ползвала тази услуга в Света София да ми даде информация къде точно се заплаща тази такса - стая, етаж и такива подробности както и колко време преди термина си я е платила?

# 1
  • Мнения: 3 777
Мъжа я плати след раждане. Мисля че някъде на 3тия етаж. Мисля че се плаща след раждане.

# 2
  • Мнения: 1 698
Моята лекарка ме предупреди, че трябва да я платя малко преди термина /1-2 седмици/, защото аз искам тя да ме изражда. Но ако отида да раждам и още не съм я платила, съпруга ми докато ме чака ще свърши тази работа.

# 3
  • Мнения: 636
И аз искам да зная това. Лекарката, която реших да ангажирам в Св. София, ми каза да платя таксата в МЦ Св. Петка, където  тя има частен кабинет. Каза, че било все едно дали в МЦ-то или в болницата се плаща Thinking  Thinking Не каза обаче кога, ама аз подозирам, че преди раждането....Аби объркана работа..

# 4
  • Мнения: 240
Здравейте,
предполагам, че става въпрос за  1 АГ Света София, тъй като аз другата седмица ще раждам там с уговорка с доктор, той ми каза, че таксата трябвада се плати около 35 гс  насочиме към ЗОФ "Здраве", който се намира на Мария Луиза, всъщност там му е частния кабинет. Каза, че от тамми издават карта, както и стана и без нея той не можел да се качи в родилното. Всъщност той е мамолог в тази болница и може и това да е пирчината та не мога да кажа със сигурност и за останалите доктори. Та накратко аз си я платих в 35гс и сега имам някаква карта, която трябвало да покажа като отида да раждам. В понеделник съм на консултация и ще разбера повечко подробности ако някои иска може да ми пусне ЛС или на кю-то в понеделник вечерта да му разкажа.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 657
Аз също съм се насочила натам и доколкото знам таксата се плаща предварително и ти издават някакво картонче,с което се удостоверява избора на лекар.Но не твърдя,че съм 100% права.

# 6
  • Мнения: 829
Цитат на: vihronrav
В понеделник съм на консултация и ще разбера повечко подробности ако някои иска може да ми пусне ЛС или на кю-то в понеделник вечерта да му разкажа.


мисля, че е по-полезно, ако дадеш подробности тук, защото много мами - включително и аз, се интересуват от този въпрос (който изглежда е МНООГО неясна материя).

# 7
  • Мнения: 554
Аз раждах в Св.София и плащах за избор на лекар.
Може да се плати преди и след раждането,не е проблем.Аз лично платих около месец по-рано за да знам,че съм приключила с това.Парите внесох на гишето точно срещу  входа на мед. център*Вяра,Надежда и Любов* (задният вход на болницата от към женската консултация).
Като платите ви дават един син картон с които отивате да раждате.Аз го дадох на лекарката един ден след като родих.

# 8
  • Мнения: 948
Цитат на: malejna
Цитат на: vihronrav
В понеделник съм на консултация и ще разбера повечко подробности ако някои иска може да ми пусне ЛС или на кю-то в понеделник вечерта да му разкажа.


мисля, че е по-полезно, ако дадеш подробности тук, защото много мами - включително и аз, се интересуват от този въпрос (който изглежда е МНООГО неясна материя).


Точно това исках и аз да напиша, но са ме изпреварили! Wink

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
500 кинта, плащат се точно срещу входа на болницата. Естествено няколко дни преди раждането.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз платих на изписването. Няма проблем да се плати и след раждането.

# 11
  • Мнения: 246
Така, току-що се връщам от болницата.
Говорих с моята лекарка и я попитах кога трябва да се плати таксата. Тя ме посъветва да я платя преди раждането. Така и направих да ми е мирна главата и да не го мисля в последния момент.
Платих на регистратурата на първия етаж веднага щом се влезе от задния вход на болницата.
Дадоха ми една жълта карта, с номер на която написаха моето име и името на лекаря, който съм си избрала + касов бон.

# 12
  • София
  • Мнения: 219
az syshto rodih tam s izbor na lekar, platih 1 mesec predvaritelno, dadoha mmi edna sinia karta i faktura na koiato pishe moeto ime i imeto na doktorkata. Za po-sigurno vzeh i dvete kogato otidoh da rajdam i se okaza 4e mnogo dobre sym napravila, zashtoto moje da ti poiskat i fakturata ako se zaiade dejurnata v rodilnoto. A ina4e naj-dobre e da si izberete lekar i toi da vi kaje kade da platite i neka e predvaritelno, taka shte ste po-spokoini, uspeh!

# 13
  • Мнения: 53
kolko struva izbora na lekar

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Виж по-нагоре Grinning

Общи условия

Активация на акаунт