Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Добро утро мили момичета!
Отдавна не съм ви писала,но ви чета редовно.
Искам да споделя нещо с вас-в неделя вечерта/16.12.2007г/по БНТ в новините
показаха едно мимиченце-Ивка.Тя е с остър ревманатоиден артрит/незная точно как се пише/.От малка е на Урбазон и всяка седмица й теглят вода от крачетата.Не може да расте от лекарствата.Пълна отличничка е в 5 клас.От няколко седмици родителите купуват ново лекарство,в ампули.Една ампула струва 280 лв.Трябва да й се слага по една всеки понеделник и четвъртък,но тъй като остава малко от дозата,те я дават на друго детенце със същата диагноза,но неможещо да си позволи това лечение.Пиша ви тоза,защото малката Ивка е моя племеничка.....и много искам да помогна.Вече сме теглили малък кредит за да й осигурим лекарството за 1-2 месеца,но........май ще се наложи да й се бият повече дози,а.........парички няма.....Незная къде и в коя тема да споделя,но наистина положението не е добро.Ако модераторите преценят нека да ми изтрият или преместят поста.Много ви благодаря че ме изслушахте......тежко е ,но ще се справим.Лек и успешен ден на всички!!!!

Информирай модератор   

София

Бубе - чудесно е че искаш да помогнеш... За да помогнем и ние обаче - дай инфо как да стане това... Аз бих искала да дам макар и мъничко парички, но все пак...

Желая ти успех - дано нещата се оправят!
Цитирай

София

Сиска,благодаря ти,че си прочела поста ми.Както се разбира проблема е многогодишен-от 2 годишната й възраст,но никога не съм си и помисляла да ви притеснявам с мойте проблеми,но сега......
Ако ми бъде позволено,мога да публикувам банковите сметки на Ивка,без да искам от никой да се чувства задължен.Просто познавам това дете доста добре и знам,че тя няма да се отчае,а ще продължи да се бори както досега.Много добре е информирана за заболяването си и даже си го коментира с лекаря си без да се притеснява,че не се знае дали ще може да продължи да ходи на училище или да играе с деца....това е!
Цитирай

София

Дори и да преместят модераторите темата ще се опитам да я проследя. Моля те дори и на лични дай ми малко повече инфо - не само банкови сметки, а и каквото друго сметнеш за необходимо. Кажи кога са давали предаването например и т.н. ...
Цитирай

София

Предаването го излъчиха на 16,12,2007г в новините на Канал 1.
Можеш да влезнеш в сайта на Българската коледа-http://www.bgkoleda.bg/2007.php/ и там да я видиш.Също там има банкови сметки за всеки,който прояви желание.Тя се казва Ива Димитрова Лозанова, 12 г., София-в списъка на децата за 2007г.
Много благодаря за проявения интерес от твоя страна! Hug
« Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 13:34 от bubeto »
Цитирай

София

Бубе, съжалявам много за момиченцето...Толкова е ужасно невинни малки дечица да страдат...Хубаво е че пускаш темичка тук...за да може всеки който има възможност да помогне...Чудеса стават и се надявам силно детето да се оправи!!! Веднага ще посетя сайта! Hug
Цитирай

Защо не опитате и чрез сайта http://www.save-darina.org/.

А ако пуснеш банковата сметка на детето и тук, също ще се намерят желаещи да помогнат.
Здраве на детенцето желая!
Цитирай

София, "Младост 3"

уви последиците от лекарствата за артрита аса страшни
на една от майките в нашия подфорум детенцето юй ослепя с едното око, а е само на 3г май даже не ги бе навършила...за жалост нямам инфо и за нея
пиша горното само наистина да призова  който може - да помогне докато е време и докато детето е все още добре и няма допълнителни увреждания
Цитирай

София

Божке...нямам думи  Confused
Моята дъщеричка е със същата диагноза,но за щастие от 3 години е в ремисия.Лекувахме се със същите лекарства и също са ни теглили вода от коленете....знам кошмара,който се изживява  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Кажете моля как мога да помогна?
Цитирай

София

Здравейте, Hug
можете да влезнете в сайта на Българската Коледа и там ще видите банковите
сметки и всички деца които се нуждаят от помощ.
Много Ви благодаря за вниманието!  bouquet
Цитирай

София, Люлин

Здравей,
разгледах сайта на Българската Коледа, но не видях банкови сметки на никое от децата. Би ли пуснала линк, или направо дай банковата сметка тук, не виждам нищо нередно в това.
Цитирай

Варна

Там няма банкови сметки на децата. Има само на "Българската Коледа"
направете банков превод към ОББ
За "Българската Коледа - 2007"
IBAN: BG13UBBS80023300186210
BIC код: UBBSBGSF

А иначе има само списък с имената на децата.
Цитирай

под шипковия храст

а доколко българската коледа ще поеме лечението?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.