www.promod.fr- 16

  • 17 868
  • 502
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 196
Те да пуснат намаления, да видиш как ще се раздвижи темата   Joy
Аз вече се настроих че ще са след нова година. То и без това сега около празниците има толкова работа в къщи  Crazy, че време за пред компютъра няма да остане, какво ли остава да тичаме и до банката.

# 76
  • Мнения: 196
никакъв застой, никакви празници, събрах и преведох вече пари в картата, предполагам достатъчно за намаленията, въпреки че се притеснявам че няма да стигнат и съм застанала на старта общо взето Laughing
Хе хе, някои си имат мисия  Grinning

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Темичката ни е изостанала на 2-ра страница!

Днес май всичко пазаруват коледни подаръци! Hug

# 78
  • Мнения: 9 095
аз ги купих подаръците и съм на линия, ама гледам и аз застой, поръчките пише че на 28и ще дойдат ама да видим Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 9 095
момичета, софийската поръчка в петък е била в Румъния, това значи че до 28и ще е при Диди, ще ви чака да пишете и да си вземете нещата Hug

# 80
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моята поръчка, която трябваше да пристигне на 28-ми, са я пренасрочили за 2-ри. Иначе е в Румъния от вчера... Rolling Eyes

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета, весели празници и след Коледа  -  многоооооо намаления........... Hug Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 4 129
Момичета, весела и щастлива Коледа на всички.

Сега погледнах английския сайт. Има 900 намаления.

# 83
  • Мнения: 3 209
Весели празници и от мен!

# 84
  • Мнения: X
И в немския - 950 намаления.
Дали и нас ще зарадват?

# 85
  • Мнения: 9 095
Весели празници и от мен, много топлина и много усмивки ви желая Hug

а следпразнично, награди от томболата и много намаления Hug

# 86
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
весело посрещане на коледните и новогодишните празници,обичайте се много Hug
дано и нас ни зарадват,аз направих така newsm09 като видях немския

# 87
  • Мнения: 9 095
Моята поръчка, която трябваше да пристигне на 28-ми, са я пренасрочили за 2-ри. Иначе е в Румъния от вчера... Rolling Eyes

възможно е, защото трябва да дойде до Варна, а в София отиват на същия ден Peace

# 88
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
Нека Коледната звезда
да огрява вашия път в живота,
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът –
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа

# 89
  • Мнения: X
Весела Коледа!

Май ни прецакаха с пускането на намаленията в немско и английско по-рано от френските.
Набелязала съм си някои неща и си ги следя. Вече са изчерпани навсякъде, по всички сайтове - и с намаления и без намаления. Явно системата им е такава, ако търсенето някъде е голямо, пренасочват свободните бройки от едната страна към другата. Едва ли ще заредят наново неща от стара колекция...

Общи условия

Активация на акаунт