Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора
Какво да правя бременна съм, а нищо не ми се яде. Сутрин успявам да хапна нещо, на обяд най-много една супа, но вечер вече е проблема. След обяд и вечер просто храната ми е противна. Всичко ми мирише на лошо, от всичко ми се гади дори на семейството си не мога да приготвя храна. Така като не се храня опасно ли е за бебето?
Цитирай

Варна

Сигурно си в началото на бременността...не се притеснявай, няма нищо да му стане на бебето. То си взима всичко, което му е необходимо от теб. Ако не се храниш си е за твоя сметка. Нормално е в началото да нямаш апетит. Аз първите месеци изкарах на лимони и грейпфрути. След 3-я месец ще престане да ти става лошо от миризми и храни и ще започнеш да се храниш нормално. Peace
Цитирай

София

В коя г.с. си? Нормално е отначало да ти се гади и да не можеш да ядеш стига да не отслабнеш много.
Цитирай

в Надежда-та

Ще се нормализират нещата.
Леко бременеене Peace
Цитирай

в тръните до ябълката

Ела да видиш след 10-11 г.с. какво става. Аз лично не мога да се спра...
Общо взето колкото преди ми ставаше гадно от мисълта за храна, сега ми е гадно докато не хапна нещо. Peace
Цитирай

Бургас

В началото наистина в устата си имах вкус на гума  Rolling Eyes,но после всичко се нормализира.Яж когато си гладна,не се притеснявай не е необходимо да се тъпчеш.  Peace
Лека бременност  Hug
Цитирай

София

С Дияна мушках в устата си всичко, което ми мине пред погледа. Сега нямам никакъв апетит.
Цитирай

Варна

напълно нормално!!!първите месеци ми се гадеше от някои храни,ама после се оправих.при всеки е различно.имам една позната ,която повръща до 5 месец и после като и се отвори един апетит!!!качи 30 кила!!
Цитирай

Пловдив

Аз си хапвах нормално, докато бях бременна. Мислих, че ще ми се увеличи апетита, но нищо подобно не се случи. Просто наблягах повече на солено и кисело и всички ми казваха, че ще родя момче. Така и стана Laughing. Предполагам, че още си в първите месеци на бременността и затова не ти се хапва, но впоследстиве всичко ще си дойде на мястото. Както е казала Red Fox бебчо си получава всичко необходимо от теб. Лека и успешна бременност   bouquet
Цитирай

До края на бременноста нямах никакъв апетит. Всичко ми беше супер гадно. Разбрах какво било да си злояд Sick Ела сега обаче да ме видиш Mr. Green
Цитирай

някьде

явно си в началото щом ти се гади Wink
аз гледах да наблягам на полезните неща, но и неполезни съм хапвала Smile
Цитирай

Не се притеснявай и аз до 4ти месец ядях само кисели краставички и кисело мляко - после всичко си дойде на мястото с изключение на това, че спрях да ям сладко във всичките му форми и слава богу това ми помогна да не кача доста кг  Very Happy
Цитирай

Vancouver

Не се притеснявай и аз до 4ти месец ядях само кисели краставички и кисело мляко - после всичко си дойде на мястото с изключение на това, че спрях да ям сладко във всичките му форми и слава богу това ми помогна да не кача доста кг  Very Happy

Аз пък само на сладко налитам.  Very Happy
Цитирай

Враца-София-Перник

Апетита и вкуса ми към храните не се промени въобще през бремеността. И ти ще се оправиш!
Цитирай

Въобще не се притеснявай!
По време и на двете си бременности ядях предимно и само плодове.
Определено друго не ми се ядеше.
Всички смятаха че ще родя някое недоносче.
Уви синът ми се роди 3450, а дъщеря ми 3400.
За нея чак и аз сама се чудя как порастна толкова, след като ядях само диня.
Така че не се притеснявай. Гледай да хапваш повечко плодове и зеленчуци-в тях се съдържа почти всичко необходимо както за теб така и за бебчо.
Леко бременеене!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора