Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

do Hamburg / Varna

Здравейте майчета.
Моят въпрос е как се подготвяте за лятото. Ние правим пред нас басейн за малките в който да се къпят #Milti , да има възможност бих организирала  и едно парти с грил  стига Домоуправителя  да не вдига пара. Но тук е доста стриктно #2gunfire .
Цитирай

Canada

Ние се готвим за пикници, паркове, разходки извън града, плажове и т. н..... Очакваме топлите дни с   grinning039 нетърпение  Razz . Нали сме родени септември, та още не сме усетили мириса на лятото... Clover
Цитирай

....

Shanaia, ние пък сме в парка! После малко селски туризъм в БГ!
Целувки на малкия!
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Моя мъж бачка по въпроса Laughing
Че двора ни е едно малко бойно поле Embarassed
Чакам с нетърпение да монтира покривната конструкция тип Carport и да инсталираме пясъчника, люлката, гумата и пързалката, че да ги пусна да беснеят.
Басейна ще го извадя като стане за по къси ръкави, че не ми се гледат болни деца Wink
Цитирай
аз исках да взема boucy castle за двора,но много скъпи ми се струват.Ниакои ползвал ли е?
Цитирай

USA

Ние ходим в парка, на пикици и на плаж  Very Happy
Цитирай

Palma de Mallorca /Varna/

Моите свекъри купиха на Ики басейн за да се плацика в двора през лятото. Ние нали сме в апартамент все оЩе, та такив екстри си нямаме  Sad , но за сметка на това мислим да хайманосваме из острова събота и неделя. Плажа съЩо се вклиу4ва в "мениуто". За да му е по_интересно на беб4о и в съЩото време да не го пе4е много слънцето, сме му купили една малка палатка с висяЩи игра4ки.
Цитирай

Ottawa, Canada

Цитат на: Ani&Maia
аз исках да взема boucy castle за двора,но много скъпи ми се струват.Ниакои ползвал ли е?

Имаме такъв от 2 години. Миналата година го бяхме оставили в двора и му се спука основната конструкция; сега е залепен, но още не сме го надули. Иначе се ползва много!
Цитирай

Ха-ха, приготвяме се да погостува малката на бабите си в България (да усети истинско лято де Smile
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Цитат на: Ani&Maia

Това чудо ми е спасението!
Такава игра пада на него, че си изплаща парите одма. Ние го взехме за 70 евро, не знам при теб колко е. Пускат по строителните базари на предложения и може да намериш по-евтин
Цитирай

в Tara

нашето лято ще е сред природата,на пикник,на басейни...
а август при бабите и дядовците в бг...,на море също Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.