Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 дек. 2007, 21:29 ч.

Идея за стените в детската

• 10 337
  • 19
  •   1
Отговори
Момичета,не мога да реша какви на цвят да бъдат стените в детската стая.В момента майсторът я шпаклова и ще трябва да избирам цвят,но идея нямам на какво да се спра.Детското обзавеждане е синьо с бананово,днес купихме и паркета,обаче за стените-не мога и не мога да реша newsm78
Ако имате някакви идеи,моля споделяйте Praynig

# 1
  • В Голямото село
Синьо и бананово - доста задължаваща комбинация Simple Smile може би ако пуснеш една снимка, ще се ориентираме по-лесно.
А какъв е паркета - светъл или тъмен?
Според мен трябва да избереш някой неутрален цвят за стените... или пък ако нямаш нищо против да е по-шарено - някаква комбинация с вече присъстващите цветове в стаята. Примерно нежно синьо Simple Smile

# 2
Това е част от детското обзавеждане и паркетът,самата стая още е в ремонт
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202182
Ако беше с тапети лесна работа,но с латекс никакви идеи нямам Rolling Eyes

# 3
  • България / Варна
На тези цветове ми се струва, че едни жълти стени много добре ще се вържат и ще освежат интериора - ще придадат контраст между тях и мебелите.

# 4
На тези цветове ми се струва, че едни жълти стени много добре ще се вържат и ще освежат интериора - ще придадат контраст между тях и мебелите.

мом4е6ка мама-какво жълто имаш предвид?
лимонено ли newsm78
по-наситено,по-бледо...

# 5
  • В Голямото село
И на мен това беше първото, което ми хрумна - бледожълто! нещо такова:

# 6
  • София

Какъвто и жълтеникав нюанс да сложиш, все ще е хубаво. Аз харесвам този цвят, пък и ще ти върви на синьото.

# 7
  • София
Аз съм за ярко жълто - патешко. Само не знам как точно ще изглежда със синьото на гардероба.

# 8
  • Istanbul
Здравей и според мен жълто,но  не много ярко би стояло добре..А ако искаш и ти се отдава би могла да нарисуваш и нещо на стените,за да създадеш атмосфера на детска стая.Ето какво направих аз в стаята на сина ми.

# 9
Много е красиво...
Сама ли си го рисувала?

Иначе си спомням,че преди време Маленна беше пуснала тема специално за стените-рисунки,тапети,декорации.
Останаха ми очите в някой от детските стаи там...
Темата сигурно още е тук,но ми се губи името и...
Някой ако се сеща да даде линк...

# 10
Бежово-кафява гама.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 03:40 от xenia

# 11
  • Габрово
Според мен бежово-кафявата гама не е много подходяща за детска стая  Naughty Аз също съм за бледо или млечно жълто с весели декорации  по стените

# 12
  • Istanbul
Много е красиво...
Сама ли си го рисувала?

Да,когато бях бременна имах мнооого свободно време и понеже обичам да се занимавам с подобни неща ,с удоволсвие приготвях стаята за бебето.Идеята ми дойде от десена на спалният комплект и обиколника за леглото.Точно такива мечета изрисувах и по стените.Направих и абажура и часовника сама.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 12:00 от benmary 2

# 13
  • София

Не знам доколко се вижда хубаво - цветовете са синьо и жълто, много меки и пастелни с фриз по средата. Определено стаичката е много свежа.

# 14
  • Между гори и планини
Записвам се да следя темата, защото скоро предстои ремонт на детската.
Идеята с рисунките ми харесва, само, че толкова отдавна на съм рисувала, че ме страх да не омажа нещата...
Ти шаблони прави ли предварително?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт