До кога ще мрем по пътищата ?

  • 1 856
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 586
Пак брутална катастрафа в Симитли.шофьора предприел рисковано изпреварване #Crazy и бласнал 4 коли.Между пострадалите има и майка с детенце на 1г. и 5 м.
Абе аман от идиоти по тия пътища!Предстои ни пътуване за Коледа и направо ми настръхват косите! smile3555Що за хора са това?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 586
И това е причина но този опитен шофьор,който сигурно от 15 години кара едва ли и минал през тази схема - просто се е помислил за ВЕЛИК с цената на 3 живота! #Crazy
Пази Боже от такива!

# 3
  • Мнения: 27 524
Докато влязат закони, разпоредби и глоби, валидни за всеки. Дотогава.

# 4
  • Мнения: 2 759
Докато влязат закони, разпоредби и глоби, валидни за всеки. Дотогава.
                    Всъщност известно време след това, колкото да стане ясно, че наистина са за всички. Което май е никога, предвид, че за изнасилване (не опит!) на малолетна присъдата е две години условно  Sick.

# 5
  • Мнения: 211

                    Всъщност известно време след това, колкото да стане ясно, че наистина са за всички. Което май е никога, предвид, че за изнасилване (не опит!) на малолетна присъдата е две години условно  Sick.

Ей точно от това пък останах шокирана вчера аз. Ани Салич се изрази по-точно така: ".. Това означава, че ако през тези 2 год. условна присъда той не извърши изнасилване ПАК (!!!забележете), няма да излежи присъдата, която е....... Thinking 5-годишна.. Confused" Нещо такова. Още не мога да си представя ooooh!

# 6
  • Мнения: 476
Няма край! Щом има автомобили, ще има и идиоти дето ги карат! Тъжно!  Peace

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Колко е лесно да изплющиш подобна реплика за нещо толкова сериозно с автомобилните катастрофи и последиците т тях...

Докога ли.. Ами всеки със съдбата и късмета си...

# 8
  • Мнения: 511
ВСЕКИ седнал зад волана е потенциален убиец.
Разбира се има и увеличаващи риска условия.

# 9
  • Мнения: 193
Не е толкова до закон, колкото до съзнание и съвест.

# 10
  • Мнения: 1 586
Колко е лесно да изплющиш подобна реплика за нещо толкова сериозно с автомобилните катастрофи и последиците т тях...

Докога ли.. Ами всеки със съдбата и късмета си...
Мислиш,че ми е лесно?Ами защо не си помислиш колко ми е тъжно,колко е страшно това,което се случва,какъв страх трябва да бера през цялото пътуване с детето ми на задната седалка?Това е форум а аз съм възмутена от нелепите катастрофи и имам право да го напиша!Никак не ми е лесно,повярвай!Ако можех вместо темата щях да изплюща един шамар на шофьори като този!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами какво да ви кажа...
В съседна нам Гърция, дето пътищата са широки, хубави и осветени... без дупки и кръпки е осеяно с параклисчета на всеки 20-сет м.
Тъй, че явно това си ходи по 'ората". Не ще да е само нашенска черта и неволя.

# 12
za vseki nepravosposoben voda4  da ima strogi nakazaniq kato  otnemane na knijkata za cql jivot i zatvor pone20 godini

# 13
  • Мнения: 192
Българинът зад волана е комплексар за когото е настъпил звездния миг да се изтъкне колко е велик.
Всичко разбирам ама да возиш 50 човека и да караш като пернишки голфаджия... жалко за погубените хорица...

# 14
  • Мнения: 14
Загиналият мъж ,на когото съпругата и детенцето му са в болница ни беше семеен приятел.Още не мога да се отърся от шока.Дано да накажат убиеца,макар ,че това няма да върне Митко.Нека почива в мир! Tired

Общи условия

Активация на акаунт