Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Преди 1 час Джули падна, изметна се назад с главата и се удари в стъклената маса на ръба, удара ми се видя силен, за секунди се появи цицина в окосмената часта на главата....
Плака не повече от 1 минута и започна да се смее и играе, до сега си играе, тича и има страхотно настроение, но  аз много се притеснявам....
Дали да не отида до Пирогов, много ме е страх да не стане нещо...
Моля ви за малко мнения, какво да правя, какво да гледам, нищо му няма на детето, смее се, хапна си кашата....
« Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 00:09 от Доня Туфиня »
Цитирай

Велико Търново

Бубс,спокойно HugНаблюдавай я,но ти сама казваш,че не намираш промяна в поведението!Ако,знаеш на Божа челото е релефно от удряния по врати,маси,столове и прочие.Щом пък е яла и не е повърнала няма страшно! Hug
Цитирай

София

Благодаря ти мила Hug, много съм притеснена.. Confused
Цитирай

Варна

Сложи ли лед на мястото на удара? Ако да-няма от какво да се притесняваш, при условие че не повръща и не е отнесено детенце! Hug
Цитирай

София

ами не сложих лед Embarassed, не се сетих...
връщам се от Пирогов току що, прегледаха я , пипнаха цицината, искаха да правят снимка, но не разреших, не знам защо....
според тях е добре детето, играе, говори, ходи, има настроение, не е повръщала, даже още не й се спи.
Цитирай

Варна

Е, добре, щом като е добре детето, не се притеснявай.  Hug И на моите им се е случвало, аз слагам винаги лед (ако няма-масажирам с нещо мазно, обикновено с олио).
Мисля, че рентгена са ти го препоръчали за твое успокоение най-вече!
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Буболинче, как сте  Hug

Наблюдаваш Джули 48 часа, но ако досега нищо не се е проявило едва ли ще се прояви  Hug
Цитирай

Ако при падане и удар по главата детето не иzплаче,не реве и тн..е по обеzпокоително.При вас не е така било.
Тепьрва Ще пада и Ще се удря Smile
Цитирай

София

Е  ,Бубе , чакаме да кажеш че Джули е добре !  Smile
Цитирай

София

Много ви благодаря   bouquet Hug Love
Джули е добре, въобще не си личи че е имало падане снощи, тича, смее се, играе си....
Но нали трябва поне още 24 часа да минат и съм на тръни. Confused
Цитирай

София

Буболина щом до сега всичко е ок, значи и танатък ще е така Smile Дияна за 1ви път я заведох в Пирогов на 5месечна възраст. Падна от нашето легло по корем, имаше червенина на челото. На 8месечна възраст прескочи решетката на леглото си. Много мирна щерка имам Smile
Нацелувай дребното Smile И поздрави вкъщи Smile
Цитирай

София

Благодаря Hug  bouquet Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.