На този ден преди една година...

  • 2 434
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
видях първия в живота си тест с две чертички. Опитвахме зе бебче от няколко месеца и тъй като в офиса точно този ден падна голямо разнасяне на монитори и принтери, аз вечерта си помислих, че няма да е лошо да си направя тест да не би пък да е станало нещо. И о, чудо! Изненадата ми беше огромна. Не вярвах, че това ми се случва! Цялята се разтреперих, нощта прекарах много неспокойно в планове за това как да съобщя новината на родителите си и на таткото и в мисли за това, което ми предстои. Оповестих щастливото събитие точно на Коледа. Всички бяха невероятно щастливи за нашето Коледно чудо.
Днес 1 година по - късно нагушках и хубаво нацелувах моята принцеса. Сетих се с умиление за 19.12.2006г и реших да пусна една темичка тук, за да ви вдъхна надежда и да ви пожелая много положителни тестчета около страхотните празници, които предстоят. Пожелавам ви от все сърце догодина по това време да гушкате своето мъниче, а то да  гледа със светнали очи и усмивка, когато мама му пее коледни песнички!
Момичета вярвайте по Коледа се случват чудеса! Hug

# 1
# 2
# 3
  • Шумен
  • Мнения: 403
Страхотно, радвам се за теб и ти благодаря за хубавата тема.
Така ми се иска и на мен Дяди Коледа да ми донесе двете чертички  baby_neutral

# 4
  • Мнения: 4 710
 Да ти е живо и здраво момиченцето  Hug И...благодаря за куража   bouquet

# 5
  • Мнения: 206
Страхотна идея Hug Hug Hug, чул те Господ - на всички ни подобни новини!

# 6
  • Мнения: 200
е това е просто невероятно  Hug Hug Hug Красиво пожелание. Дано да се осъществи желанието на всички чакащи  две чертички  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 247
 Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 27
Мила Tiarra, твоята темичка много ме трогна!   bouquet
Благодаря ти за милите думи и вярата, която ни вдъхваш! Дълбоко вярвам в доброто и в това, че чудото на всяка от нас съвсем скоро ще се сбъдне!
Желая ти много специални моменти с твоето съкровище!   bouquet

# 9
# 10
  • Earth
  • Мнения: 1 952
 Hug Hug Hug

Това са едни от най-милите спомени.......

Пожелавам на всички, Дядо Коледа да  донесе двете чертички  ! newsm17

# 11
  • Мнения: 46
Много мила темичка!
Здраве и късмет!
Дано Дядо Коледа донесе тестче с две чертички на всички, мечтаещи и молещи се за детенце!
 Hug Praynig Peace

# 12
  • Мнения: 1 844
наистина е хубаво да има такива теми,някак си те карат да видиш положителните неща,да се усмихнеш,да се трогнеш.
на авторката искам да пожелая детенцето й да порасне здраво и да бъде гордостта на мама!
а на всички,искащи и чакащи бебче,пожелавам сбъдване на мечтата им съвсем скоро!

# 13
  • Мнения: 403
видях първия в живота си тест с две чертички. Опитвахме зе бебче от няколко месеца и тъй като в офиса точно този ден падна голямо разнасяне на монитори и принтери, аз вечерта си помислих, че няма да е лошо да си направя тест да не би пък да е станало нещо. И о, чудо! Изненадата ми беше огромна. Не вярвах, че това ми се случва! Цялята се разтреперих, нощта прекарах много неспокойно в планове за това как да съобщя новината на родителите си и на таткото и в мисли за това, което ми предстои. Оповестих щастливото събитие точно на Коледа. Всички бяха невероятно щастливи за нашето Коледно чудо.
Днес 1 година по - късно нагушках и хубаво нацелувах моята принцеса. Сетих се с умиление за 19.12.2006г и реших да пусна една темичка тук, за да ви вдъхна надежда и да ви пожелая много положителни тестчета около страхотните празници, които предстоят. Пожелавам ви от все сърце догодина по това време да гушкате своето мъниче, а то да  гледа със светнали очи и усмивка, когато мама му пее коледни песнички!
Момичета вярвайте по Коледа се случват чудеса! Hug
  bouquet

# 14
  • Мнения: 330
Късмет момичета HugДано получите своя така очакван подарък Praynig И аз тайничко се надявам на това Wink
 На мен ми се случи 2005г. да видя коледното чудо,  EFPно искам отново да го испитам.Това е голямо щастие.
   Нека силно да го искаме и вярвам,че то ще стане Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт