Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Трябва ми подарък за човек дето...колкото и клиширано да звучи си има всичко и може да си купи всичко. За жена. За имен ден. Възможностите ми обаче са доста ограничени и съвсем случайно попаднах на това. Много се зарадвах и много ми хареса. Някой има ли отзиви? Да сте го виждали поникнало? Хубаво ли е? Подарявали ли сте или подарявал ли е някой на вас. Много моля ако има някой мнение да пише, за да може да го поръчам и до петък да дойде.

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=10_338&products_id=14902

# 1
Ще се изразя меко: Има и по- глупави начини да си пръснеш парите за глупости.

# 2
Ще се изразя меко: Има и по- глупави начини да си пръснеш парите за глупости.
Е, хубаво сега, аз искам мнение за нещо конкретно, а не за това къде и как да си пръсна парите. Ако го казваш от опит, моля те да споделиш. Интересува ме наистина. Тя ми е приятелка, искам да е нещо по-коро закачка отколкото нещо традиционно.

# 3
  • София
Не, за съжаление, но ми се струва добра идея. Има още няколко сайта с такъв тип подаръци, ще ти ги пусна на ЛС, ако решиш, че това ще те забави или се разколебаеш.

# 4
дай, искам.

# 5
  • София
Изглежда оригинално. Не съм виждала на живо, но това от картинката прилича на гравирано бобено зърно. Това все пак е живо и ако не го отглеждат правилно няма ли риск да те заподозрат в лоши помисли? Така де, ако расте хилаво...

# 6
  • София
Пуснах ви лични, момичета, а за който друг му е интересна тази информация, ето къде ги пуснах направо:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83052.new#new

# 7
  • Sofia
Специално такова яйце не съм купувала,но като знам тези от Гет.бг какви измамници са ooooh! не бих се доверила

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт