Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
Искам да подаря на майка ми една почивка някъде недалеч от София. Можете ли да препоръчате някой санаториум. Ще плащам за двама души, затова спа центровете с нощувки от по 300 лв. не ме устройват.
Цитирай

Мисля,че санаториумът в Момин проход ще ти свърши работа,близо е ,минерална вода,базата не е лукс,но е чисто,има всякакви лекари при който можеш да минеш на преглед и да ти назначат процедури,басейн,тангентор,масажи и т.н.Храната е на стол и готвят чудесно,ходят предимно хора на възрастни,някои дори живеят там,ако личната лекарка им издаде направление за там ще им излезе почти без пари,иначе свободен прием е около 10лв /това включва лекари,процедури и т.н ,без храната,но тя излиза не повече от 5-6 лв на ден /
Цитирай

ИМа ли здравословен проблем или просто на почивка?
Цитирай

4ф4ф, това звучи невероятно, направо комунизъм. Благодаря ти за инфото, ако не мога да го намеря, ще те контактна ок?
Цитирай

Дренка, има разбира се, но основната ми идея е главно почивката. Иначе и за майка ми и за леля ми - сърдечни, костни,  неврологични ядове.
Цитирай

Питах, защото  по принцип курортите са специализирани за различни видове заболявания. ЗА сърдечно- съдови например, много подходящ е Банкя. То не може всичко наведнъж да се лекува де, ама  което е най зле най- напред
Цитирай

този в Момин проход е точно за ставни и костни заболявания,бях там преди една година и ако нямат някакви специални изисквания е ок  Peace,както вече ти писах всеки личен лекар може да им даде направление за там и ще им излезе почти без пари  Wink
Цитирай

Знаете ли колко е ужасно в Момин проход? От стаите хубави са само тези по програмата на НОИ. А базата за процедури просто е под всякаква критика.Водолечението е косата да ти настръхне. В коридорите се носят "аромати" . Не е за препоръчване.
Провери в Балнеохотел"Констанция" - намира се над с.Костенец и е значително по-комфортно,чисто и приятно.Но пък вече е студено и незнам дали отопляват. Предложенията за Банкя не са лоши.Там има доста санаториуми и по-луксозни и по-нормални - има избор.
Цитирай

Мацките си избраха Банкя. Гледах "Специализирана болница за рехабилитация - Банкя" ЕАД - http://www.sanatoriumzdrave.com/index.php?lang=bg&page=about
Като показания ги устройва и двете. Има ли някой впечатления, евент.  цени?
Цитирай

костенец по НОИ
Цитирай

http://www.varshets.info/index.php?option=com_content&task=v … 114&Itemid=35

http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=3144&lang=bg
Цитирай

Ами то май е късно вече за отговор, но сега видях темата. Ходих в Хотел"Тинтява" в гр.Вършец преди 2 години, по програма на НОИ. Може да са се попроменили нещата от тогава, но като бях там много ми хареса. Градът е много тих и спокоен, въздуха е чудесен. А не е далеч и от София.
И на "Люляците", до Габрово, съм ходила, преди 3 години. Там също беше много красиво и спокойно.   
Цитирай

1-11 от 11 отговора