Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 дек. 2007, 16:17 ч.

momche ili momiche

• 683
  • 13
  •   1
Отговори
o6te v 13gs kazaha 4e 6te e mom4e,se sum v kraq na 19gs i kazaha 4e sus sigurnost 6te e momche,nqkakuv 6ans da burkat Thinking newsm78

# 1
  • Белгия/София
Минимален.

# 2
  • София
момиче на повторението Joy Joy Joy

# 3
  • Варна
ако са му видяли чурката просто няма шанс за друго!!! Laughing

# 4
  • София
Докато не се роди не вярвай 100 % на това, което ти казват за пола Simple Smile

# 5
  • Бургас
Винаги има шанс, не се настройвай. На мен ми казаха първо момче, после момиче и до последно си чакахме stork-girl,но всъщност се оказа stork-boy Каквото и да е- да е живо и здраво! baby_neutral

# 6
da taka e za men pola nqma zna4enie,no imeto e problem

# 7
съмнявам се да бъркат

# 8
Минимален Simple Smile Но, какво им е на момченцата, аз исках, но имам две момиченца Simple Smile
Лека бременност!

# 9
  • София
Ако си била на триизмерен видеозон - там със сигурност се вижда. Иначе според  нормалния ехограв сега трябва да имам две момчета, а имам две момичета. И на двете имам снимки на "топките им" . Сега ходих на четириизмерен и там видяха момче - и аз го видях обаче и се вижда много ясно. Така че имай си едно на ум. Много зависи доктора който гледа какво вижда.

# 10
# 11
  • Белгия/София
da taka e za men pola nqma zna4enie,no imeto e problem

Едва ли може да се нарече проблем, недей чак така да разсъждаваш. Имена има милиони, все ще си харесате нещо. Радвайте се на бебето и не си слагайте подобни крайно безсмислени отрицателни емоции на сърцето, вместо да сте щастливи  Hug

# 12
  • София
Ами щом 2 пъти са казали момче, може и да не бъркат. Но пък историята познава странни случаи Simple Smile
При мен с Дияна не сбъркаха Simple Smile

# 13
На мен 3 пъти ми казваха ,че ще е момче-чак в 8-ми месец ми казаха момиче LaughingПросто пъпната връв минаваше отдолу между краката WinkДори първият път др.Димитрова на 3Д видеозонавъв Фемина ми го каза hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт