Болки по време на бременност - 9 г.с.

  • 4 516
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
Дори не мога да кажа, че са болки. По скоро е някакво придърпване отстрани в областта на яйчниците, но повече от едната страна. Отделно ме боли и кръста, но може да е от лежането.
Случвало ли ви се е?

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 17:39 от Patishonka

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Нормално е да те боли,нали се разтяга матката,а кръста най-вероятно те боли от лежане-при мен беше от това Peace
Ако,е нетърпима болката потърси гинеколога си!

# 2
  • Мнения: 2 660
Не, не е нетърпимо. Просто се чудех дали е знак за нещо лошо..

# 3
  • София
  • Мнения: 39 673
При мен и с двете бременности имах ужасни болки в началото. Рени Ковачева ми каза, че спокойно мога да пия но-шпа при болка.
Надявам се при теб всичко да е ок Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 005
Непременно уведоми наблюдаващият те гинеколог Peace По принцип не мисля , че е нормално да имаш болки Naughty

# 5
  • Мнения: 7 723
Нормално е. Матката ти нараства, подпира тук-там.
Вътрешостите те се разместват. Натискат ти се нервчетата и....така.... Wink

# 6
  • Мнения: 750
Най-вероятно матката се разтяга и организмът се подготвя да приюти бебечето, но се посъветвай с гинеколога си  yes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 296
Такива болки усещах и аз  в началото на бременността ми и страшно се притеснявах.  Една докторка доста ме уплаши, но в последствие разбрах от други доктори, че е напълно нормално да се усещат такива придърпвания и пробождания, т.к. матката започва да увеличава размерите си. Така че спокойно и дано всичко да е наред!  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 660
Благодаря ви, момичета! Много се бях притеснила вчера. Днес така или иначе съм на лекар и ще я питам.
В 4-5 седмица и аз си имах такива усещания, знаех, че са нормални и не се притеснявах, но от тогава не бях имала. Дори и при отлепянето не бях усетила нищо.

# 9
  • Мнения: 867
Мдаааа, това са нормалните болки от разтягането на връзките. Спокойно ще отминат след няколко седмици. После към 5-ти месец ще се появят пак. Тогава има период на бързо разрастване на матката.

Ако усетиш остри силни болки обаче отиди на лекар.

# 10
  • Мнения: 728
 Нормално е от увеличаването на матката е.
И при мене беше така все едно са ми вързали двата края на корема с въжета и някой ги опъва в двете посоки

# 11
  • Мнения: 1 044
Аз не усещах даже болки - по-скоро напрежение ниско долу. И аз мислех, че е нормално, но след като прокървих, се оказа, че не е. Инжекции, лекарства, закрепиха ме, но от тогава знам, че при всяка болка и по-различно усещане по време на бременността се търси лекар възможно най-бързо. Нека гинеколог ти каже, че е нормално, след като те е прегледал.

Общи условия

Активация на акаунт