Как да се сдобия с капки Инфакол?

  • 3 175
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
Знам,че не се продават в БГ и ви питам как можете да ми помогнете:)

# 1
  • София
  • Мнения: 1 541
Знам,че не се продават в БГ и ви питам как можете да ми помогнете:)
http://www.predainatatak.bg/announcements/about420.html

# 2
  • Мнения: 38
Погледни в продавалника , тези дни имаше обява ако не се лъжа Peace

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Брей,аз ходих у Гърция,обиколих сумати аптеки и всички казват че не са чува ли за това,
пък уж там се продава ли свободно.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 558
В Гърция се казват Infacolic.

# 5
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
В Гърция се казват Infacolic.
Ееее,не са кой знае колко различни имената,тези гъркини не могат ли да се сетят какво търся. hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 756
аз живея в англия и тук ги има  навсякъде, 3 паунда са - ако искаш да потърся дали правят доставки до България?

# 7
  • Мнения: 2 936
в Гемания може ли да се намерят в аптеките,свободно ли се продават...?  Embarassed

# 8
  • Мнения: 756
нямам никаква идея за Германия .При мен те действаха добре на сина ми , но по-добре беше с Дентинокс / на основата на копър и анасон/ и Гавискон , с който се родих ,но той е с рецента тук.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Дентинокс тук използваме при никнене на зъбки,дали за същото става въпрос?
axel_chiara можеш ли да провериш как става доставката до тук?Много ще съм ти благодарна.
В продаваника тези дни се продаваха,но бяха разпечатани...

# 10
  • Мнения: 539
Инфакол-а е същата съставка като Саб и еспумизан. И ефекта съответно трябва да е същият.  Simple Smile

Даже доколкото знам еспумизана е по-силен. И аз за малката поръчах инфакол от Англия, Майликон от Америка но те са все едно и също - симетикон.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 658
В Германия се продава свободно, но е малко по-различен състава, но също е много добър. Казва се Lefax, Antiflat е еквивалента му в Австрия. Много са по-добри от българските, випреки, че на нашите колики нищо не повлия.

# 12
  • Мнения: 132
Брей,аз ходих у Гърция,обиколих сумати аптеки и всички казват че не са чува ли за това,
пък уж там се продава ли свободно.

Свободно се продават и ги има в Гърция, но може аптекарката да откаже да ги даде, а да започне да обяснява, как само в краен случай трябва да се дават капки на малки бебета. Когато на нас ни трябваха, мъжа ми ми каза, че му ги дали чак в четвъртата аптека и то пак след лекция, че се дават само в краен случай, ако са изчерпани всички методи като масажчета, носене и пр., и ако е казал лекар.

# 13
  • Мнения: 802
Наистина ли са толкова валшебни тези капки ?!
И няма ли ги в Бг ?!

# 14
  • Мнения: 113
Лефакса и инфакола са със симетикон, т.е. имат еднаква активна съставка.....но пък на нашия беб инфакола въобще не му подейства, а лефакса го облекчи още на втория прием. Така че е индивидуално....и с 2-та се сдобих от продавалника  Peace

Общи условия

Активация на акаунт