Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 614
Катерино, честита ви месечинка! Да ти е живо и здраво момиченцето и да цъфти като нежна роза!

# 226
  • Мнения: 3 406
Цеци и Дес-и вие все по-рядко се включвате Crossing Arms

# 227
  • Мнения: 84
Честита месечинка на сладката Нели!   bouquet

Честит рожден ден на татито на Данчето! Данче, и добре да си прекарате довечера с новото бельо  Laughing

# 228
  • София
  • Мнения: 614
Ооооох Сладурче, верно е това, което казваш, но е временно, надявам се. Днес особено направо са ми потънали гемиите....какво да ви разправям и да ви занимавам с мен...ще чакам да ми мине. Надявам се утрешният празник да ми пооправи настроението, защото винаги ми е бил най-щастливия ден в годината.  Но от две години, откакто баща ми не е сред нас, подобни семейни празници мъничко ме натъжават. Надявам се Василия, която е кръстена на него, да запълни липсата, вярвам, че ще е така...

Сега отивам да редя капамата за утре....  chef

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 17:18 от tsetseto

# 229
Maмита я си изтеглете по един късмет;http://www.banici.net/

# 230
  • София
  • Мнения: 2 437
Цеце една  Hug от мен.
А ти каква капама за утре, бре  Thinking Нали постно се готви.

Какво ще сготвите за утре?    chef Дайте да открадна идеи Crazy
Мисля да сложа на масата леща, пълнени чушки с ориз+праз+маслини, зелеви сърмички, праз с домати, хайвер от чесън, тиквеник, питка, ядки, плодове, ошав, пуканки

Лили, мерси за баничката, на мен ми се падна късмет и понеже съм лакома, ще си изтегля на ЧНГ, когато и аз правя баничка с късмети Sunglasses

# 231
  • Мнения: 560
Диана Т,ти го мислиш какво да сложиш на трапезата,а аз се чудя какво ще ям,защото заради кърмата не ям нито боб,ни зеле,ни нищо.Май ще ръфам пържени картофи.....

# 232
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
гледам за Бъдни вечер се стягате Simple Smile аз ще си правя пас свеки нали е тука да я видим какви ще ги изкърши

днес с мойто моме си направихме една разходчица от час и нещо,  1stroller количката ни върви като снегорин с нея проблеми няма само дето аз се пързалям, ама като неуспях да си купя ботуши така ще, аз докато се наканя и ще мине зимата и а както често излизам Simple Smile
свекито като разбра че ще се извеждаме и се изправиха косите, как в това студено време детето навън и т.н. Simple Smile ама ако си мисли че има кои да я слуша жестоко се лъже, опаковах си детето и хайде. Т навън беше 7-8 градуса, не е чак толкова голям студ и слънце пече.

# 233
  • София
  • Мнения: 2 437
Ех, Моме...вярно е малко кофти диетата. Но може да хапнеш такива чушки, не зелеви, а лозови сърмички, картофена салата, тиквеник...има какво. Аз покрай малкия съм спец в приготвянето на диетични храни от 4-5 продукта  Mr. Green
Правиш списък на храните, които можеш да ядеш и започваш да ги комбинираш с плюсчета Mr. Green Все едно и също ядеш, но поне са различни вкусове. Crazy

Рени, блазя ти. Тук е такъв студ днес, че едвам се престраших да отида да напазарувам Whistling

# 234
  • Мнения: 1 546
Привет от мен!

Честити месичинки на всички бебоци, които празнуват! Hug

Ние вчера си направихме питката, както я разбираме ние, без много, много да се вживяваме в традиции и повели Wink хапнахме, пийнаХА гостите (мама само си близна от уискито... Tired), всички много се радваха на Мона, тя получи много подаръци и се държа просто прелестно.Утре ще кача снимки.Реално 40те са ни утре, та утре ще ида на църква.Арабела, ще ходя сама.Не ми се рискува да мъкна Симона в претъпканите църкви...

Гледам доста от вас са купили активни гимнастики.И аз ще вземам за мъничето, днес ги гледах ама се чудя каква точно newsm78

Утре на Бъдни вечер и аз ще се облизвам само като гладен котарак... Tired ми то нищо не може да си хапнем... Confused Ама, нейсе, ще се нама'ам с бобец лятото  Mr. Green сега в името на мира и тишината и аз ще ръбам картошки и оризец... Whistling

Целувки! Heart Eyes

# 235
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
вярно като стана дума за активните гимнастики - то имало много видове и аз реших такова да и вземем, но нещо немога да се ориентирам каква да бъде точно, ползващите могад да дадат насоки Simple Smile

# 236
  • Мнения: 3
zdraveite mami,dnes nie napravihme 40 dni i vodihme beb4o na carkva da mu pro4etat molitvi4ka, be6e mnogo poslu6en samo vednaj izmranka.Ve4e e 4ovek sred horata.
Des zapi6i me - 4 dekemvri strelec

# 237
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Sad помагайте
беба за втори път пълни памперса с аки, което ми прилича на разстройство, защото като и махна пампито имам чувството че не е акала а направо го е изпишкала, малко съм в приетеснение от какво може да е ?? Тя си е както винаги спокойна, спи си нормално, хапва си, е тук има малко зор защото не иска винаги да си изяжда 120мл. , но дали може увеличаването на млякото да е причина за рядкото аки. Да уточня тя ака по 1 път на ден и преди акаше така разликата е само в консистенцията.

# 238
  • Мнения: 2 126
Ох да се запиша и аз днес..........
Нещо не ми е пишешщо тези дни Tired
Честито на всички порастнали с още един месец бебочета! Hug

Мойта Християна се беше позапекла милата 3 дни не ака и пъшкаше и се напъваше яко.Това се получи от грешки в моето меню.Взех спешни мерки и детето веднага се оправи,та вече ще внимавам Embarassed Blush Днес купих и чая Блевит Л,ама засега няма да го давам слава богу Wink
Днес оставих Хриската за почти цял ден водихме кака и на РД на едно наборче.Та малката се е представила блестящо,папкала спинкала та чак докато се прибрахме в 8 часа Grinning Имам си едно прелестно бебче,немога да и се нарадвам Heart Eyes

Катеринке,я обясни мила къде се намира тоя Джъмбо.Ние днес се поогледахме с тати и с подвити опашлета се прибрахме защото не го открихме Sick

Лека нощ на всички и приятна подготовка за празника Hug

# 239
  • Мнения: 3 406
renyto дали наистина е разстройство newsm78 може просто да е по-редичко,защото,ако е разстройство май трябва да е по-честичко? дано другите се включат компетентно..
Цеци,я ги разкарай по-бързичко тия настроения-я какви хубави празници идват Hug
то и на мен ми е смотано по разни други семейни и лични причини,ама като погледна елхата и ми става едно хубаво Flutter,нищо,че не е голяма Simple Smile
И Дес дано се включи малко да драсне някой ред,mergi и тя се губи по тъча Thinking...
Ние до одеве се приспивахме-да видим докога ще "спи" Rolling Eyes сетих се за ladybebi-не знам дали още ни чете,но ако е така
ladybebi,желая ти прекрасна Коледа и вълшебна Нова Година,две чертички и със здраво и хубаво бебче да празнуваш догодина Hug

Общи условия

Активация на акаунт