Отговори
# 255
  • Мнения: 160
Ето ме и мен!
Започвам веднага с оплакването-тази нощ беше КОШМАРНА,за пръв път ми се случва и татито беше дежурен,та сами и направо щях да откача.Диването се събуди в 22 да яде,хапна и уж заспа,но след 30 мин. като започна един рев,едно чудо,та до 5 сутринта. Shocked Какво ли не я правих и неще и неще,накрая суеверия,не суеверия,отворих вратата на балкона и през прага и измих очите със светена вода...от това ли,от студения въздух ли,незнам,но детенце се кротна и още спи в момента,с кратки събуждания за да хапне малко.
Това може би е резултат от гостите,вчера правихме питка,тя през цялото време спа,кой ли не я гушка и не се събуди и за сметка на това,после си навакса цяла нощ.Иначе получихме много подаръци и мина добре празника.Имаме си вече и активна гимнастика,да видим дали ще сие застояваме в нея.

Сега,по същество...
Ние с Габи си спим почти винаги заедно,така спи повече,а и аз да се наспя,не се притеснявам,че ще се разглези,в края на краищата,кога ще спим заедно,като стане за женене ли? Grinning
Рени,и ние един ден се изакахме така два пъти,единият път се случи докато и сменях памперса и направо си изтече,една докторка ми каза,че било от настинка.Нашето ако винаги е зелено,вие как сте?

Ние със свеки наготвихме за довечера,сега ще опаковам и техните подаръци(чашите) и ги слагам под елхата.

Момичета,срам не срам,знаете ли как ми се иска утре да давам на малката АМ,за да мога да си хапна спокойно и да си пийна най-вече,но ме е страх да не си направя мечешка услуга и да ми сецне кърмата.Арабела,аз знам,че за 6 часа се чисти организма(от момента на последната глъдка или залък).

Канела,много лошо така,сигурно ти е носталгично в такива моменти.Хайде,догодина Рони,на българска трапеза да посреща Коледа.

Ами,милички мои,аз не се сещам друго освен да ви пожелая ВЕСЕЛА КОЛЕДА
И АКО Е ИСТИНА,ЧЕ НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА,ТО НЕКА ЗА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА ВСЕКИ ДЕН ДА Е КОЛЕДА!!! Hug И ЦЕЛУВКИ НА БЕБОЦИТЕ И НА ВАС!

# 256
  • Мнения: 20
Краси спокойно за акането ние от първия ден си акаме почти на всяко хранене,даже го правим докато ядем  Embarassed и нащо е такова редичко,но до колкото знам е съвсем нормално за бебетата дето са на кърма.

Аз да ви кажа довечера си мисля да си хапна от всичко на коледната трапеза,защото повечето неща са ми любими,пък и си мисля че от едно ядене на бебка няма да и стане нищо.В крайна сметка съм се лишавала толкова време и си мисля че на коледа поне мога да си поотпусна душичката, но с мярка.Аз за щастие няма да готвя защото сме поканени на гости в свеки.И по-добре че иначе незнам как щях да се предтавя.Срам не срам аз на коледа винаги само си подхапвам,а не готвя.

Да пожелая на всички весела коледа и нека тази свята вечер ви донесе само хубави моменти на вас и вашите близки

# 257
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
mergi бях чела или чула някъде, че ако акито на бебо е зелено значи е настинало, нашто аки е с нормалния си цвят жълто и днес като се изака си беше с нормална консистенция, явно е било моментно /дано да е така/ Simple Smile

ако някои незнае да го светна Simple Smile бебето направи ли 40 дни и почва да вижда и чува /теория на свеки, която постоянно ми повтаря, въперки че хиляди пъти и казах че не съм съгласна и т.н. /. В толкова много книги, вестници и списания пише, а и учените го доказват, ама ............ си е ................... Simple Smile да не позлвам груби думи днес. Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 18:56 от renyto

# 258
  • Мнения: 160
Рени,значи вие утре ще прогледнете и ще чувате вече...или може би чудото ще се случи още в полунощ  Wink  Я питай свеки кога ще поникне първото зъбче  Joy

# 259
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
mergi нямам думи просто те такова животно нема и после как да са ти на сърце ?! виж за първото зъбче да взема да я питам че да има време да измисли точната дата Simple Smile
ако я пусна в някоя класация за най-абсурдни изказвания сигурно ще обере наградите Simple Smile

# 260
  • Мнения: 1 546
Спокоен и мирен празник!  bouquet

Ladibeby, пожелавам ти две страхотни чертички скоро и после веднага при нас да си бременееш тука при нас, да си те гледаме Wink и да се радваме на бебока! Hug

Ние с татито и Мона вече хапнахме  Wink, добре, че е свеки да ни донесе манджици  Embarassed Аз също си хапнах от всичко, ми как да устоя на тоз прекрасен бобец  Whistling Blush че и малко винце си сръбнах... Mr. Green

Днес и аз изживях лек ужас с Мона...на обед, както й сменях памперса се изака и изпиша едновременно на повивалника и естествено стана голямото мазало....тя беше гладна и доста мрънкава и аз започнах да я събличам да я измия и преоблека, че имаше ако до врата...леле, като писна това дете  Shocked Shocked ,полилавя, рева, рева....едва въздух си поема и маха с ръце и се дере,дере...ужас! #Crazy Духах й в лицето - не!Зяпнала, лилава,ужас!И като я гушнах, както беше гола и омазана, съответно и аз се омазах Wink и веднага на цицата...Ей, чудеса прави тази цица! Grinning Млъкна и само хлипаше тихо докато цокаше...но много се уплаших... Tired Мислехме да я водим на жърква, че са ни 40те днес , но тя, милата, явно изтощена от рева, се насука и заспа мигновено и реших да не я изнасям...
Днес й купихме активна гимнастика! Сложихме я и се кокори и си баеше нещо  около 40 мин Heart Eyes Мисля, че й хареса.
А,да се изфукам  Flutter - моя мъж ми подари страхотно златно колие заради това, че го дарих с щерка Wink, а свеки допълни с гривна... Flutter

Амни целувки по дупетата на мъниците и весел празник още веднъж! Hug

# 261
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Ditta наистина си е ужас да го изживееш това, дано не се случва повече
честит ти подарък, дай боже всеки му такова мъжле Simple Smile

# 262
  • Мнения: 3 406
Дита,не се тревожи мила и на нас скоро ни се случи подобно нещо,верно като ги гушнем и се успокояват Heart Eyes Честит ти подарък!
Моя мъж пак не се сети,ама сама ще си подарявам в такъв случай Crossing Arms Как беше бъдни вечер? Ние си хапнхаме и май беше като всяка друга вечер-бяхме си тримата само Rolling Eyesа..е поне погледах някой друг филм.
Дано всички сте изкарали добре Hug(Рени какво беше сготвила твойта свеки Mr. Green)

# 263
  • София
  • Мнения: 1 262
здравейте мами  Hug
малките бебоци май са ни обсебили напълно, преди една темичка я изписвахте за един ден  #Crazy (вие, защото аз само четях, нали съм една стеснителна  newsm78)
желая на всички вас много усмихнати, спокойни и спящи бебета през идващите празнични дни, мното подаръци  Party и хубави мигове (и кекс  Crazy)

# 264
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро и честита Коледа   Simple Smile[/color]

Аз не съм спала много - много, че каката е болна, сега е с 39Т   Sad
Днес бяхме поканили кумовете на гости, но след малко ще им звънна да не идват, че с това болно Тане...да не ги зарази нещо, че и те са с малко дете. Сигурно и днес ще сме самички.
Иначе бебо е добре, спинка си. Аз снощи реших да хапна малко боб - груба грешка, на бебо не се отрази, но на мен...така ме сви стомаха, а не съм имала проблеми преди  newsm78 Явно предпазна мярка, че кърмя и да не се уливам  Embarassed
Дита, супер подарък - браво на мъжо и свеки  Hug
Аз съм си харесала парфюм и ще си го поръчам днес/утре - това ще ми е единия подарък от моя мъж. Ние с двете деца и без баби наоколо няма кога да ходим да си купим подаръци един на друг - и аз не успях нищо да му взема  Embarassed
Ами това е - весели празници   bouquet

# 265
  • Мнения: 884
Момичета, Весела Коледа от нас![/colorНека на всички вас се случи това, което най-много желаете!

# 266
  • Мнения: 157
Добро утро и от нас.
Честита Коледа и от нас малките бебоци много да слушкат и да растат здравички и умни деца.
Май тези бебета са решили точно за празниците да ни направят на ништо и моята почти цяла нощ не е спала и с татето се редувахме дано да се кротне поне днеска че не знам.Аз до одеве спах а татето със каката ги изпратих на разходка и сега има малко спокойствие макар че след малко чакам включване от беба че трябва да яде и ще видим после какво ще е положението сега изчезвам.Целувки на бебоците   love001

# 267
  • Мнения: 324
Честита Коледа, мили дами!  Grinning
Желая ви много здраве и сбъднати мечти!  Нека много щастие, любов и топлина изпълват домовете ви!



Jutoo, бързо оздравяване на малката!
И мен от много ядене снощи така ме сви стомаха  Embarassed Ама откак съм родила не съм яла толкова много наведнъж и то омешах толкова храни  Crazy А пък колко кърма имах през нощта  #Crazy
Ditta, наистина са плашещи подобни моменти, дано не се случва пак! А ти ходи ли на църква? Атази чиста молитва дълга ли е, колко време отнема?
Ние днес мислехме да пообиколим баби и дядовци, но тук е такава мъгла, че не смея да излезем. Така че, ние ще посрещаме гости.

Весел ден на всички!

# 268
  • Мнения: 421
Честито Рождество Христово! Желая ви много здраве,щастие и прекрасни мигове с малките ви съкровища!
Някой да се е борил със много суха кожа? Ная от няколко дни направо... около вратлето и по гушката кожицата и е адски суха,направо драска. Много сум уплашена,четох разни работи за дерматити.Мажа с крем на Мустела за атопична кожа,ама не знам.Само чакам да стане 27-ми да я заведа на лекар.Но преди това - някой имал ли е подобен проблем? (сори,ако сте разисквали такова неща,ама напоследък избягвам да се застоявам пред Рс-то)

# 269
Весела коледа!!! : santa2 People Santa  madnoel Close-mas: Nature Snowman Nature Snowman

Общи условия

Активация на акаунт