Бременни кокетки

  • 3 182
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 414
То с пари стреса минава много бързо.

# 16
  • Мнения: 3 638
То с пари стреса минава много бързо.
newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 12 229
  Тъкмо днес съм адски изнервена и мисля да се възползвам от някои от съветите предложени тук. Вярно е че напоследък не успявам да си обърна почти никакво внимание и то не защото нямам време, а от чист мързел. При мен явно депресията се появява чак година и половина след раждането... Мисля че определено трябва да се замисля за връщане на работа. Но пък не ми се оставят малките....
  Единственото което скоро успях да направя за да се успокоя беше да почета книжка, но разбира се скоро двете зверчета ме налазиха като се събудиха и дотам беше с идилията ми.
  Мислите ли че един шофъорски курс ще ме успокои, че правя нещо или още повече ще ме изнерви? Това че нямам шоф. книжка и сега зимата не мога никъде да мръдна ми действа още повече депресиращо.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз от 12 годиним имам книжка, и ако трябваше сега да ги карам курсовете не бих и помислила,ама аз съм нервна,ако си спокойна натура давай.Аз пък ще трябва да се върна май месец на работа,не искам но трябва,незнам какво да измисля за децата,някакви съвети?Детегледачка?

# 19
  • София
  • Мнения: 12 229
  Еми спокойна е толкова далече от мен за съжаление... Но пък книжка ми трябва, не жълта, нея ще получа сигурно без проблем  Wink
  Като спомена детегледачка, още не е ясно дали няма да ни отпуснат две от програмата за детегледачките. Има време до май месец, не го мисли и не се притеснявай от сега. Аз също трябва да се връщам скоро, но все го отлагам. Сори за отклонението.

# 20
  • Мнения: 655
Това пак си е вид разтоварване. Аз в Англия си извадих първата книжка, но за да мога да шофирам и във Франция трябваше пак едни изпити по кормуване. Аз тях ги държах когато бях бременна с близначките, защото бяхме решили, че там ще се родят и се наложи да прекараме повече от година там, а без да шофирам не става. И да ви кажа си беше голяма веселба. Нямаше напрежение или нещо. Но все пак ми беше изпит за втори път при вече извадена книжка, но за в обратно движение Simple Smile

# 21
  • Мнения: 412
аз бях от запуснатите майчета Embarassed
ама като тръгнах на работа се взех в ръце Laughing
сега пак усещам че се отпускам...че как да ходиш на козметик като все повръщаш?!даже сутрин спрях да ползвам паста за зъби че ми действа с гадене Sick зъболекаря казва да пробвам с друга - пробвах вече 3 вида...
вие как се справяте? newsm78

# 22
  • Мнения: 3 638
сега пак усещам че се отпускам...че как да ходиш на козметик като все повръщаш?!даже сутрин спрях да ползвам паста за зъби че ми действа с гадене Sick зъболекаря казва да пробвам с друга - пробвах вече 3 вида...
вие как се справяте? newsm78

И аз имах същия проблем с пастата за зъби, хем хич не съм повръщала през първите месеци, но сутрин много ми се гадеше като започнех да си мия зъбите. При мен лично помагаше да ги мия, след като съм закусила  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 12 229
  Пробвай с някоя хомеопатична може би? Аз ползвам една на БилкаДент, но има доста силен мириз на грейпрфрут еднта, а другата на Лимон. Иначе е нещо подобно на Ненедента, може и с нея да пробваш.

# 24
  • Мнения: 291
и аз да споделя до 3 месец неможех да търпя- но не пастата, а четката за зъби от нея ми ставаше гадно:(
Но забелязах като малко хапна сутрин не ми е толкова гадно. не я вкарвах навътре много, а после жабурех с вода на астера

Общи условия

Активация на акаунт