Какви подаръци за родителите?

  • 19 376
  • 35
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Имаше тема за подаръците на половинките,на децата,а на родителите си какво ще подарите(майка,баща,свекър,свекърва,тъст,тъща).Смятате ли да ги зарадвате с нещо  и тях?
Аз на майка ми реших да купя някакъв крем за лице и още нещо  newsm78,на баща ми-нов телефон,но свекърите не мога да ги измисля нещо,а мъжа ми хич не помага в тази насока.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 723
Мама е далече, май само по телефона ще се чуем за празниците. На свеки мислехме да купуваме нов телефон, но като знам моя мъж колко е организиран... жената може и другата година да си го получи Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 905
Аз ще им подаря козметика. Това са неща, които човек на всяка възраст използва.
Не смея да рискувам с дрехи...  newsm78

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
На мама сме купили апаратче за маникюр и педикюр,защото знам,че отдавна и се иска нещо такова.На тате-машинка за подстригване на космите в носа,на свекъра-портфейл,а на свекървата-козметика.На всеки по нещо,от което има нужда.

# 4
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
На мама сме купили апаратче за маникюр и педикюр.....
Това пък какво е  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 000
За свекърва ми купих 2 книги, защото знам, че обича да чете. На свекъра и баща ми ще купя някакви комплекти за бръснене, а на майка ми се чудя още какво.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Пекарна за хляб.

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
Апаратчето за маникюр е електрическо,с различни пилички,борчета и други джвъчки,с които се оформят ноктите.

# 8
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Апаратчето за маникюр е електрическо,с различни пилички,борчета и други джвъчки,с които се оформят ноктите.
Ааааааааааааааааааа разбрах вече  smile3521

# 9
  • Варна
  • Мнения: 552
И аз съм готова с подаръците. На майка ми несесер с  различни неща за педикюр. На баща ми, понеже е именник на 27-ми тирбушон и отварачка за консерви/стария се счупи при последното мъчително отваряне на бутилка вино/. На свекърва ми, понеже има рожден ден на 27-ми взех домашен комплект от плюш тигрова шарка/блуза и панталон/. На свекъра вече подарих пижама/имаше рож.ден на скоро.

# 10
  • Мнения: 49
Подаръци! Съпругът ми изтръпва при споменаването на тази дума, а декември предпочита да се телепортира някъде! Laughing
Ама аз купих: за мама-бижу, за мама-свекърва същото, на тати помогнах за едни обувки, на татко-свекър-книга-албум!
Едно мога да кажа: всичко съм избирала с желание! И дано се харесат нещата! Наи-важното е да са поднесени с обич и усмивка!

# 11
  • Мнения: 148
На мама и тати- комплект прибори за хранене и малка прахосмукачка
На свекитата- НИЩО! Crossing Arms Не са заслужили Mr. Green

# 12
  • Мнения: 476
Имаше тема за подаръците на половинките,на децата,а на родителите си какво ще подарите(майка,баща,свекър,свекърва,тъст,тъща).Смятате ли да ги зарадвате с нещо  и тях?
Аз на майка ми реших да купя някакъв крем за лице и още нещо  newsm78,на баща ми-нов телефон,но свекърите не мога да ги измисля нещо,а мъжа ми хич не помага в тази насока.

Ееее, дискриминация има тука  Joy

На майка анцуг, кожени ръкавици и шапка, а на свеки един кашлящ пепелник и препарирани пеперуди в рамка (много са красиви )
нямам баща и свекър

# 13
  • Мнения: 676
На свекър ми - книга за компютърна грамотност Simple Smile Много се е запалил да се научи миличкия Peace На свекърва ми книга също "501 места, които трябва да посетите" - страхотна е, може с часове човек да я разглежда и да си мечтае....

На моите родители мисля да направя подобен подарък, но тъй като са в чужбина нямам идея как да им ги пратя /до сега винаги са ни отваряли колетите #2gunfire/.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 176
Тази година избрах големи, цветни чаши за кафе. Ароматни свещи и пръчици.

Общи условия

Активация на акаунт