Имам спешен въпрос за липса на цикъл

  • 862
  • 1
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Става въпрос за приятелката ми.

От две седмици и закъснява, правила си е тест- отрицателен е.
Лошото е, че има силни болки ниско долу в корема. ПХреди няколко дни уж и дошло, но точно две капки и спряло.
Звъня на сума ти гинеколози, но никой не иска да я приема сега, можело чак след празниците.
За инфо- правила е два аборта през последните 12 години, не е раждала. Тя е кръвна група А- и никой не се е сетил да и бие инжекцията, която се бие при резус фактор отрицателен (забравих как се казваше).

Моля, ако някой има идея какво се случва да пише!
Много е притеснена!
Какво е това чудо- цветна бременност ли, запушване ли някакво, киста ли...срес ли?
Относно стреса- преди месец почна нова и много отговорна работа, може ли това да е причината или звучи несериозно?

При първа възможност ще иде на лекар, но ме помоли да ви питам имате ли идея какво е това чудо.

Благодаря предварително от мое и от нейно име!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Не ми се вярва да е от стреса  Thinking Още повече, щом има болки и това прокървяване.
Все пак да не залага на теста на 100 процента - аз на 20 ден от закъснението правих 3 теста. Бяха отрицателни, а си бях бременна.
Най-сигурно е на лекар - не може ли да отиде до някоя поликлиника - все ще има гинеколог на смяна, който да я приеме. На първо време да я види.

Общи условия

Активация на акаунт