Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора

Варна

Бихте ли дали на детето си кърма от друга жена, ако поради някакви обстоятелства не можете да кърмите? А вие бихте ли станали дойка? Интересено ще ми е да разбера мнението ви по въпроса.
Цитирай

Аз съм била хранена от дойка. Първоначално са взимали мляко от млечна банка, но след това се е намерила жена, от която директно са взимали мляко. )) И на която съм много благодарна. )
Цитирай

София

Не мога да си представя чуждо дете на гърдите ми. Кърма имам много, фризера е пълен, бих я дала всичката на друго бебе.
Но от чужда жена не бих взела кърма за моето бебе.  Sad
Цитирай

гр. Пловдив

и аз не бих дала моето бебе да бъде хранено с друга естествена храна, освен моята. Особено ако нямам идея от къде идва.
Цитирай

София

Да,бих ползвала.Попитах даже в банката за майчина кърма,но там ми казаха,че дават с предимство на алергични и болни деца.
Цитирай

софия

да.
щом можем да даваме на детето си мляко от непозната крава не виждам какъв е проблема да даваме и от непозната жена Laughing
аз бих Peace
Цитирай

аз лично не
Цитирай

София

може би, защото си кърмих детето аз, не мога да си представя варианта да взимам от друга жена кърма
но ако имах много кърма, вместо да я хвърлям, бих я давала на друго бебе, стига майката да е съгласна
Цитирай

София

да.
щом можем да даваме на детето си мляко от непозната крава не виждам какъв е проблема да даваме и от непозната жена Laughing
аз бих Peace

newsm10
Цитирай

София

Не, не бих дала на детето си чужда кърма. Peace
Цитирай

Предпочитам АМ. Не бих опитала този начин, притесненията ми са от към хигиенна гледна точка и здравословно състояние на кърмещата.
Цитирай

по света

Не,бих се доверила на АМ.
Цитирай

София

И аз предпочитам АМ
Цитирай

може би, защото си кърмих детето аз, не мога да си представя варианта да взимам от друга жена кърма
но ако имах много кърма, вместо да я хвърлям, бих я давала на друго бебе, стига майката да е съгласна

Peace
Цитирай

Не.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора