Дойка-бихте ли ползвали този вариант?

  • 4 944
  • 115
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 912
Бихте ли дали на детето си кърма от друга жена, ако поради някакви обстоятелства не можете да кърмите? А вие бихте ли станали дойка? Интересено ще ми е да разбера мнението ви по въпроса.

# 1
  • Мнения: 22 414
Аз съм била хранена от дойка. Първоначално са взимали мляко от млечна банка, но след това се е намерила жена, от която директно са взимали мляко. )) И на която съм много благодарна. )

# 2
  • Мнения: 1 371
Не мога да си представя чуждо дете на гърдите ми. Кърма имам много, фризера е пълен, бих я дала всичката на друго бебе.
Но от чужда жена не бих взела кърма за моето бебе.  Sad

# 3
  • Мнения: 2 336
и аз не бих дала моето бебе да бъде хранено с друга естествена храна, освен моята. Особено ако нямам идея от къде идва.

# 4
  • Мнения: 157
Да,бих ползвала.Попитах даже в банката за майчина кърма,но там ми казаха,че дават с предимство на алергични и болни деца.

# 5
  • Мнения: 748
да.
щом можем да даваме на детето си мляко от непозната крава не виждам какъв е проблема да даваме и от непозната жена Laughing
аз бих Peace

# 6
  • Мнения: 2 019
аз лично не

# 7
  • Мнения: 653
може би, защото си кърмих детето аз, не мога да си представя варианта да взимам от друга жена кърма
но ако имах много кърма, вместо да я хвърлям, бих я давала на друго бебе, стига майката да е съгласна

# 8
  • Мнения: 1 517
да.
щом можем да даваме на детето си мляко от непозната крава не виждам какъв е проблема да даваме и от непозната жена Laughing
аз бих Peace

 newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 4 587
Не, не бих дала на детето си чужда кърма. Peace

# 10
  • Мнения: 24 467
Предпочитам АМ. Не бих опитала този начин, притесненията ми са от към хигиенна гледна точка и здравословно състояние на кърмещата.

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не,бих се доверила на АМ.

# 12
  • Мнения: 520
И аз предпочитам АМ

# 13
  • Мнения: X
може би, защото си кърмих детето аз, не мога да си представя варианта да взимам от друга жена кърма
но ако имах много кърма, вместо да я хвърлям, бих я давала на друго бебе, стига майката да е съгласна

Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт