Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благоевград

Здравейте мили мами!
От близо две седмици моето момче си смени режима. По цял ден спи, събират му се около 7-8 часа сън през деня, а вечер и през нощта бодърстваме. Щом се стъмни, на него му "просветва". Започва да играе, весели се, дори на песни го изкарва. И така някъде до сутринта - заспива към 4,30 -5 часа. Случва се да подремне 20-30 минути през нощния интервал и скача отново готов за подвизи.
Опитах да го "настроя" в правилния ритъм, да го държа буден повече време през деня, но той просто заспива - както си яде, в проходилката, на ръце и дори навън в количката. Ако го събудя през деня, започва страшен рев, докато не се изтощи тотално и отново не заспи. Вече незнам как да постъпя, за мен е лесно да се настроя на неговия ритъм и да спим заедно през деня, но за останалите членове на семейството си е направо кошмар. Въпреки, че за денонощието бебчо си взима нормалната доза сън, все пак си мисля, че "обратния"режим не е много добър за него. Дайте съвет, какво да правя в този случай.
Цитирай

Пловдив

Съвет не мога да ти дам, че и ние сме с този режим последните два месеца и половина. Според педиатърката е период, който трябва да отмине, ама кога.......
Цитирай

София

Пускала съм две подобни теми, нищо от съветите не помогна два месеца. Изведнъж синът ми започна да спи през нощта. Вече се буди само за половин час.
Цитирай

Благоевград

Пускала съм две подобни теми, нищо от съветите не помогна два месеца. Изведнъж синът ми започна да спи през нощта. Вече се буди само за половин час.
Ако е възможно, пусни ми линк към темите. Предварително благодаря!
Цитирай

Според мен, също е период, който ще отмине. Ето, ти си пробвала да го държиш буден през деня, но не става. Друг вариант, може би, е след последния сън през деня да се стараете да го уморите максимално - много игри и т.н., че да му се доспи.
Пожелавам ти много търпение   bouquet
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247547.msg5806288 ето едната
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238732.msg5701828 и другата. И в двете теми има доста съвети, за което благодаря на всички.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.