Приказка за Дядо Коледа и неговите перипетии!!! (С пожелание за весели празници)

  • 1 686
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 623
Наближавало Коледа, настроението било... коледно (да се чуди човек, от къде това коледно настроение по никое време). Дядо Коледа с помощта на всички джуджета отварял писъмца, вадел подаръци (никой не знае, от къде ги вади, ама на кой му пука - нали никой собственик на магазин за детски играчки не е изревал, че магазина му е предколедно обран), опаковал ги и ги слагал в чувалите. С две думи вършел си работата и си подсвирквал даже (някой дали може да се похвали със същото?).
Но всичкото, това нещо се случвало на едно друго място, което някои наричат Лапландия.
А тук в нашите ширини...имало една Godzilla. Тя по принцип била много добра по душа, седяла си кротко вечерта пред PC-то и се опитвала да чати и да пише в разни форуми.
Някой ще се зачуди защо се е опитвала? Ами защото Size does matter!!! Някой опитвал ли се е да пише на тези малки клавиатури с толкова големи пръсти? (Ако няма толкова големи пръсти, да си сложи боксови ръкавици и да се пробва)
Та от този факт Godzilla, започнала да се изнервя и си помислила: "ИСКАМ ДА ИЗЯМ НЕЩО СЛАДКО"
Тази вечер Дядо Коледа, го гонел адски карък...
Та първото нещо, на което се спрял погледа на Godzilla... бил самия Дядо Коледа.
Тя го грабнала. Отчупила му главата и я схрускала. След още две минути Дядо Коледа го нямало, а Godzilla си помислила: "Хм, не беше лош този старец" и доволна отишла да спи.
Светът (или поне тази част, която разбрахме, какво се е случило) бил потресен.
На другия ден, децата попитали случаен минувач: "Чичко, има ли Дядо Коледа?", а той им отвърнал: "Имаше дечица, имаше...ама Godzilla го изяде... newsm45 newsm45 newsm45)
Дечицата отчаяни и разплакани се втурнали към близкия магазин и там... О БОЖЕ, ДЯДО КОЛЕДА БИЛ ЖИВ И ЗДРАВ (Горкият чичко, не знаел, че поради непрекъснато увеличаващата работа, Дядо Коледа се е клонирал...многократно...в какви ли не форми...и материали - пластмаса, плат, дърво... ИИИ ШОКОЛАД).
Та във въпросния магазин, освен Дядо Коледа видяли и... Naughty неее, не джуджета, не и Снежанка, а Godzilla... Децата били ужасени, разпищели се неистово и хукнали да бягат.
Дядо Коледа ги спрял, усмихнал им се и им казал: "Деца, няма страшно!!! Godzilla е добра, нищо няма да ми направи - просто снощи беше изтрещяла!!! Аз не съм отмъстително ко...(в този момент устните му залепнали), старче, НОО за извършеното деяние Godzilla ще бъде наказана"
"Наказание, наказание", закрещели в хор добрите дечица.
"Добреее", казал Дядо Коледа, "За наказание, днес цял ден Godzilla ще обикаля след мен с фотоапарат и камера и ще ме снима с всички дечица!!!" (не, че Дядо Коледа е някакъв нарцис, ама въпроса било за наказанието).
Така цял ден Godzilla обикаляла и снимала, снимала и обикаляла и си мислела: "Ти пак ще ми паднеш в ръчичките!!!"

Та така, засега приказката завършва, НО ако срещнете Godzilla скрийте всички клонинги на Дядо Коледа, ОСОБЕННО АКО СА ОТ ШОКОЛАД.

Всяка прилика с действителни лица и събития е напълно (не)случайна


П.С. Пожелавам на всички весело изкарване на Коледните празници  Simple Smile

Godzilla  Hug

# 1
  • Мнения: 2 336
Много сте готини...

# 2
  • Мнения: 1 809
Eeee много сладурско...  Hug
Около мен шоколадовите клонинги на добрия старец също не се задържат  EmbarassedАма ако срещна Godzilla със сигурност няма да го скрия,ами ще си го разделим по сестрински Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 274
Данииииии  Hug Hug Hug :hug

# 4
  • Мнения: 2 336
Да направя малко офф...
Много се радва мамата на Ицко като му подаряват шоколади.  Party Някой път детето успява да опита.  Crazy
Няма да ви разправям едно време от университета като ни водиха на практика в разни заводи какво ядене падаше...
Ех, хубаво беше в Своге...

Общи условия

Активация на акаунт