Сребърен нитрат

  • 20 665
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте,някой знае ли от къде мога да си купя 2 процентов разтвор на сребърен нитрат...
Трябва ми за малкия,че има гранулом на пъпа,и се маже с такъв разтвор.
Благодаря ви предварително... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
От всяка аптека  Peace

# 2
  • Мнения: 474
Питай в някоя голяма аптека... и да няма може да те упътят  newsm78 задължително ли  трябва да е със сребърен нитрат  Confused

# 3
  • Мнения: 25
Днес обиколих много аптеки и никъде го няма,сребърния нитрат е по силен и с него трябва просто да се изгори топчето на пъпа,това се е получило защото малкия ми е бил с по дебела пъпва връв,и по невнимание на личната му лекарка.Сигурно го има в аптеки където правят разни мехлеми и др.мазила,но аз просто незнам къде има такива аптеки.
Благодаря ви за помоща...

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ми аз си го гупих от първата срещната аптека  когато ми трябваше newsm78

# 5
има го в аптеките. пробвай там

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 61
ми... сигурно го има по аптеките  Peace

# 7
  • Мнения: 2 100
От кой град си??? Ако разберем, може по лесно да те насочи някоя мама Peace

# 8
  • Мнения: 25
От София съм.

# 9
  • Мнения: 3 157
Другото му име е адски камък-пробвай с това,въпреки,че е много силно-едно време знам,че са го използвали за горене на мазоли,но освен мазола горял и здравата кожа,затова мисля,че за бебе ще е прекалено,но щом ти го изписал лекар потърси,дано имаш успех

# 10
  • Мнения: 545
Има със сигурност във всяка аптека,която приготвя лекарства!Такива са няколко около Пирогов Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 39 722
Ако не намериш по аптеките питай някой познат стоматолог. На Дияна и мазаха предните 4 горни зъба на 1.1 годишна възраст.

Прочетох в един сайт, че може да се намаже пъпчето, но се консултирай с педиатъра.

# 12
  • Хасково
  • Мнения: 726
определено не се продава във всяка аптека

Общи условия

Активация на акаунт