Отговори
# 285
  • Мнения: 3 116
http://www.dibobg.com/ - мисля че такава марка е леглото ни. Около 400 лева струват най-големите модели.

Новата година чука на вратата, в коремчето на мама Априлче се премята!  Hug

# 286
  • Мнения: 1 080
момичета да випитам - вие предвидили ли сте детска стая за бебето или ще сми при вас
Ние като купим едно легло и го сложим в спалнята и няма да можем да се разминаваме, ама какво да се прави!
Мисля да започнем с някое по-малко кошче за начало.

# 287
  • Мнения: 354
Днес се наспах от много време насам! Сега тъкмо станах и хапнах.
Аз също съм за Новата година чука на вратата, в коремчето на мама Априлче се премята!
Бебо ще трябва да спи при нас, защото просто нямаме друга стая, в която да го настаним, макар че много ми се иска да е отделно. Все пак ще вземем легълце, така или иначе ще му трябва и за по-натам. Grinning

# 288
  • Мнения: 3 116
Мая я отделихме в детска стая когато стана на годинка и три месеца  newsm78

Сега дребчо като се роди ще е при нас докато порасне малко, до годинка сигурно. После и той в детската стая при кака си  Hug

# 289
  • Мнения: 19
това легло Аделина, което  после става и  на бюро  е 360 лв в пловдив. За сега сме се спряли  на него.  Едни приятели имат същото и  казаха че в Ахсково  пак етолкова, а в София го били  видяли същото  малко  по  скъпо. Бебето им е на два месеца и половина и всички шкафчета са пълни. Та ние сигурно  ще  си  поръчаме и  един скрин.

Иначе вчера видяхме един модел количка мак ингланд принцес, ама новия модел, върви  с кошче за кола  за 330 лв. стори  ми  се добра комбинация

от една седмица доста често  ме боли опашката и  трудно  си  намирам място, особено ако  съм седнала на някой по твърд стол после едва ставам.

# 290
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен!
Нашето бебче ще спи в спалнята, при нас. Нямаме друга стая. То не че спалнята е много просторна, даже хич, но това е положението. За по-нататък ще му мислим.

Aquariel, и аз съм влюбена в тази блузчица Blush Гушкам си я по няколко пъти на ден Simple Smile Но не от тук. Едни приятели ни я донесоха от Холандия. Между другото тия дни много обикалях София за бебешки дрешки. Но не съм във възторг от това, което предлагат за новородени. Вие къде сте си набелязали?

# 291
  • Мнения: 96
Аз тръгвам на ново пътешествие - към къщата където ще празнуваме Нова Година. Този път няма да имам интернет, така че желая на всички весело изкарване и много ритничетата! Hug

# 292
  • Мнения: 200
Момичета току-що ми излезоха резултатите и доки каза че съм перфектна, няма нищо  newsm68 Smile
Сигурно съм се насинила без да се усетя, което е доста странно или съм някакъв сомнамбул и се удрям на сън  smile3506
Много се успокоих, слава богу че не е нещо на кръвта  Praynig Party
верчо приятно изкарване на Нова Година и много усмивки!  Heart Eyes
Аз съмм гледала в Комсед-хипермаркетите, има доста хубави дрешки на доста добри цени. Специално за дрешките там ми се струва евтино, бях гледала лятна рокличка (жълта на цветя-страхотна!)за 15 лева. НЕ ми се стори скъпо Simple Smile Е това беше лятото де, сега покрай празниците може да има и намаления:)

# 293
  • Мнения: 42
Новата година чука на вратата, в коремчето на мама Априлче се премята!

# 294
  • Мнения: 100
Новата година чука на вратата, в коремчето на мама Априлче се премята!
И аз гласувам за това заглавие!!

# 295
  • Мнения: 407
Новата година чука на вратата, в коремчето на мама Априлче се премята!
И аз гласувам за това заглавие!!

# 296
  • Мнения: 116

 Привет и от мен!  Hug

 Допада ми Новата година чука на вратата, в коремчето на мама Априлче се премята!

 Оххх, момичета вече не знам какво ме боли. Дали са бъбреците или е кръста, защото само когато съм в легнало и седнало положение имам болки, а когато се движа нищо не ме боли. Усмелих се и се качих днес на кантара и за три седмици съм качила 4 кг и вече съм 11 кг отгоре. Не можах да повярвам и се качвах и слизах на няколко пъти. Не е ли малко множко за толкова кратко време?   newsm78  
 За креватчетата и аз съм навита за това от 360 лева /толкова е и тук в Сандански/, дето става на бюро. Наши приятели го имат и е много удобно, но ме притеснява факта, че тяхната спалня е по-голяма....
 Утре съм на ФМ. Ще ходя в Благоевград, щото в София нямаше свободни часове. И после заминаваме за София. Там ще караме Нова Година със зълва ми и зетя.
 Някой да знае дали в неделя ще работят детските магазини в София? Искаме да разгледаме JAMBO и другаде дето има бебешки нещица.

# 297
  • Мнения: 410
ние решихме бебка и аз да сме в другата стая,инъче татето като пътува няма да може да се наспива,а аз така или инъче няма да спя-не съм егоист.днес пак гледах легла ама засега сме се спряли на едно комбинирано-до 16 год. възраст.пък ще видим.и аз съм за новата година чука на вратата,в коремчето на мама Априлче се мята.

# 298
  • Мнения: 319
Новата ни по-различна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252631.0

Общи условия

Активация на акаунт