Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте и от мен  bouquet
Нямам търпение да си тръгна вече , довечера се прибирам в Габрово . И в неделя с майка ще правим сладки. Flutter
Искам да видя беба  Flutter, но като си помисля , че ще чак на 27 или 28 .

# 31
  • Мнения: 32
дайте рецепта бърза за болно гърло....много ме боли...

# 32
  • Мнения: 269
newsm61 newsm61 newsm61

Бясна съм! Бяснааааааааа!
В четири имах час за ЖК. От три часа съм се приготвила и съм се раззвъняла на таксита, ту заето, ту не вдигат, слушам мелодии по десет минути и ми казват, че евентуално могат да пратят кола след 40 минутииииии. На последния номер, на който звънях ми пратиха кола след 20 минути, но докторът си беше тръгнал #Cussing outНе е виновен човека, няма мен да чака я.
През това време звъня на милото, ако може той да дойде да ме закара. Не вдига. Звъни ми след половин час, какво ставало... И защо не съм му се обадила по-рано? Аз да не съм врачка да знам, че няма да има коли. Става дума за три часа, не е пиков час. Друг път до десет минути и са идвали колите, а самата болница е на 3 спирки от нас.
На всичкото отгоре днес съм с много силни и чести контракции и доста се уплаших, докато чаках таксито.
Звъннах на доктора и се разбрахме утре сутринта да отида Sad
baraborka, честит ви син щъркел! Ще си мъжка мама на двама Wink
Малкият оправи ли се, пускахте ли изследвания други?
.... сори за агресията, но трябваше да си кажа Crazy


Вера , от няколко седмици не може да се разчита на таксита.В една от големите компании дава непрекъснато заето , а в друтага никой не вдига.А ако трябва навън да си хванеш такси си е също приключение.Най-лошото е ,че за кратки разстояния никой не се навива да дойде.Така че трябва да си измислиш друг превоз.Не се ядосвай.След едно такова ядосване (по друга причина ) и аз бях с контракции на другия ден.Така че споко, че бебо преживява.

# 33
  • Мнения: 54
cenitelkata благодаря ти, че ми каза за линийката, че не ми както трябва - така се получи, защото вчера бързах да я сменя и да тръгвам от работа, че беше късно - сега вече е достоверна.

# 34
  • Мнения: 354
Ммм, много вкусни изглеждат нашите курабийки!
Мен отново ме погнаха котракциите, явно не съм единствената с този проблем. Чудя се обаче, ако се тъпча с този Магнерот до края няма ли да се пристрастя към него  newsm78
Иначе ми е много весело и тържествено, все пак след три дни е Рождество - моят любим празник.
Хубав ден ви желая   bouquet

# 35
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен, аз няма да се оплаквам, а напротив - чувствам се суперррр!  Grinning
Днес е петък, мисля да не се преработвам, а от утре почивка, чак до 2-ри  Grinning
Аз съм на края на опаковка Магнерот, пия по схема с намаляване на дозата и вече нямам контракции.
По празниците сме си в къщи, ще почиваме всички активно.

Весела Коледа на всички, много усмивки и добро настроение !

# 36
  • Мнения: 42
здравейте и от мен  Grinning
контракциите само като стягане ли ги усещате или имате и болка.аз също имам стягане на долната част на корема от време на време,но не пич нищо.другата седмица съм при док. и ще питам.
аз напоследък спя много неспокойно,не стига че ходя до тоалетна по 2-3 пъти а и все нещо сънувам.
това спане на ляво нещо Close,много ми изтръпва ръката.
от кога почват да следят тоновете на бебетата

# 37
  • Мнения: 200
neddi11 аз съм пила Полижинакс, преди 2 месеца някъде, бях се уплашила защото пишеше да не се приема от бременни, питах 2 пъти док, изчетох всичко във форума и си направих процедурите и ми мина, дават го на родилките в 9-ия месец за "изчистване" преди раждането. По добре послушай док и го слагай. Ако ли не отиди на друг лекар непременно.
Момичета незнам какъв е тоя моя сън но съм заспала в 1 часа и се събудих  сега  Shocked
Сутиена ми не дойде и съм бясна днес ще им се обаждам на тия да ги питам какво става #Cussing out
Ние нямаме печка още тъй като старата беше на старите хазяи и сега трябша да си купуваме, че без печка хич не е работа да знаете  Wink Добре че имаме микровълнова и за сега спасява положението.
Ние ще работим до 1-ви, на 31 също, само на 25-26 ще се почива. направо не ми се мисли, нямам време да си погледна къщата от тази работа, поне 13та заплатка ще има Wink
Хубаш ден момичета  bouquet

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Привет и от мен!

Днес времето е слънчево и настроението ми е супер. Бебка рита много, по-скоро не е ритане, а усещам как се движи вътре. Дали не е решила, че е крайно време да се обърне с главата надолу? Ха,дано. Смятах да ходя на фетална ехокардиография, но имах ангажимент и си пропуснах часа, ще го отложа за след НГ. Само се чудя дали няма да е късно - тогава ще бъда в 25-та г.с.

Подаръците сме ги осигурили на 90%, остава ми само един скейтборд и сме готови да посрещнем Дядо Коледа.  Laughing

Коледа е любимият ми празник, а най-хубавото е очакването и радостта, че наближава. Така, че, мили момичета, пожелавам ви весело очакване на празника!


tanzen - ти сериозно ли го мислиш това с пристрастяването? Магнерота не е опиат или лекарство, към което може да се пристрастиш. Всъщност това е магнезий с добавка, действа отпускащо на мускулатурата и предпазва от спазми. Пий си го спокойно, само имай предвид, че около месец преди раждането се спира, за да не се получи кръвозагуба по време на раждането,

А пък аз да се похваля, че почти нямам подготвителни контракции - понякога са 2 на ден, а има и дни, когато въобще на ми се втвърдява корема. Това е странно, защото предишните две бременностти имах много чести втвърдявания - по 3-4 на час.

Като заговорихме за сладки - някой знае ли лесна рецепта за меденки  roska_ps тук ли си?

# 39
  • Мнения: 319
Ясмина аз бях преди два дни на фетална ехокардиография в 24 г.с. и 3 дни (нещо такова)..........лекаря ми каза,че съм закъсняла с прегледа естествено PeaceОгледа му подробно сърчицето и кръвта как нахлува.........всичко което си трябва Peace

За контракциите аз пия Магнерич а не Магнерот newsm78 но така ми каза АГ-то
а като ходих онзи ден при друг лекар (Давидков) той ми каза,че Магнерота било по добре,но......

До по-късно........ Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 298
tanzen, магнерот-а /магнезият/ не се натрупва в организма и действието му е докато го приемаш. Така, че няма опастност да се пристрастиш.
Ясмина , и аз се чудих за фетална ехокардиография, но докато се начудя пропуснах /най-удачно било 22 седмица/. Д-р Стаменов ми каза, че щом на ФМ в 19 всичко е било на ред, няма нужда от ФЕ.
Аз сега се връщам от ЖК. Бебчетата са добре, и двете са с главички долу в ляво. А сериозните ритници горе в дясно от пъпа, са защото и на двамата краченцата са им там. Както каза докторът, ритат те с всичките крака Laughing и дупета.
Момъкът е все така по-едър, отговаряше на 24+, а девойката си отговаряше на сегашната седмица.
За контракциите питах, каза ми че до 6-7 на час не е страшно, ако са без болка. Днес от сутринта почти не съм имала и съм по-спокойна.
мим4о, обезателно поискай нещо за контракциите. При близнаци матката се разтяга много повече и това е риск. Гледай да почиваш повечко, не се натоварвай с неща, които или има кой да ги свърши или може и без тях за момента.
За празниците ще сме си при мама и няма да мога да пиша, така че евентуално ще се включа след НГ.

# 41
  • Мнения: 354
Ясмина, шегувам се! ( не че не ми мина на сериозно през главата). Просто се бях настроила за бременност без разните му там хапове, но явно ще трябва да потърпя. Благодаря ти, че си така загрижена за мен   bouquet
Но наистина понякога болките са толкова силни, че вече си мисля, колко му е да родя! ЗНам, че раждалите мами ще ме опровергаят, но нека си помечтая още малко  Wink
И аз сега тичам по празнични подготовки и ви оставям да си хортувате, а после пак ще се включа!
Целувки и много весел ден!

# 42
  • Мнения: 371
Добър ден и от мен  Grinning
Вие май всички ще печете сладки за празниците  Crazy и на мен ми се иска, ама не мога аз пък си имам печка ама не мога да я ползвам, защото е за вграждане и ще я сложим чак след като направим ремонт  Crossing Arms пък той май ще е чак лятото ooooh! така както се очертава чак тогава ще можем да го почнем и нас със бебчо ще ни пратят при нашите май, добре поне че живеем близко.
Лек ден на всички мами   bouquet

# 43
  • Мнения: 200
Ама да не вземете всички да изчезнете за празниците ей. Кой още ще си е тука?
За контракциите (които слава Богу са рядко при мен за сега ) питах доки и той каза че щом  са без болка и са по 1-2 максимум на ден няма проблеми, не ми изписа нищо.

# 44
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте и от мен Simple Smile

Аз днес съм малко на работа до обяд и се чувствам много добре, вече много ми писна да си седя вкъщи Simple Smile

Сега да докладвам Simple Smile Вчера бях при док бебчо е супер, всичко си му е наред и е станал 530 гр. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Все още си върви една седмица назад, но доки каза че нямало проблем Simple Smile
Излезнаха ми и изследванията и хемоглобина ми е нисък - 111 и сега пия желязо Sad Иначе всичко друго си е наред Simple Smile Прави ми запис на тоновете и бебока не спря да раздава шутове, много се изкефих, но на два пъти направо ми изкара дъха, ама нищо да ни е жив и здрав Simple Smile

Хубав ден мами Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт