Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Проблема ми е следния- банановата каша на Хумана ми се втечнява.Правя я по следния начин-150 мл вода и 11 мерит лъжички от тези,които са в новия Аптамил.В началото консистенцията е много добра-кашата е гъста,но като я преполови малката се втечнява и не мога да я загреба с лъжицата.Моля за съвет,ако греша в дозировката.Благодаря Ви!
Цитирай

София

и аз искам да разбера,защото имам същата,но още не съм давала...
Цитирай

Пловдив

не мога да си го обясня newsm78
купувам на малкия само каши на Хумана и никога не съм имала подобен проблем newsm51
Цитирай

Белгия/София

Всички каши се втечняват.  Peace
Цитирай

Ние сме на Милупа, но се втечнява много след като се е нахранила и още не съм измила чинийката, остатъка така ми се получава, но не и докато се храним Naughty
Цитирай

София

Rolling Eyes Колко време се храните? Чувала съм, че ако престои доста време, след като е направена се втечнява. При нас никога не е ставало така, доволна съм от кашите на Хумана.
Цитирай
Мисля,че около десетина минути ,не повече.Разбърквам я много добре,не остават неразтворени бучици.Да не би да бъркам съотношението вода - каша.На упътването пише 5-5.5 супени лъжици,които по моите сметки се равняват на 11 мерителни бебешки!
Цитирай

София

Мисля,че около десетина минути ,не повече.Разбърквам я много добре,не остават неразтворени бучици.Да не би да бъркам съотношението вода - каша.На упътването пише 5-5.5 супени лъжици,които по моите сметки се равняват на 11 мерителни бебешки!
Щом си става на каша в началото значи не бъркаш. Но ми се вижда странно толкова бързо да се втечни.  Rolling Eyes Аз ги правя на око, не меря точни пропорции.
Цитирай
 newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

София

При нас преди така ставаше с всяка каша защото се хранихме бавно.
По едно време почнах да правя не една доза наведнъж, а разделях на 2 дози.
Всички каши се втечняват когато престоят известно време.
Цитирай

гр.Пловдив

Всички каши се втечняват.  Peace
И аз така знам Peace
Цитирай

По света и унас

За първи път чувам че се втечняват кашите.Ние също сме на Хумана и съм много доволна .Няма никакъв проблем и детето си ги харесва.Аз ги правя на око и става.
Цитирай

всички каши се втечняват ако престоят повече,сигурно хапвате по-дълго време Smile
Цитирай

Sofia

Ами аз кашите ги правя според както ми дойде, не им следя пропорциите, всичките са объркани. Гледам да стане каквато си представям консистенция, а после... ами не знам, той много бързо я изяжда.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

За първи път чувам че се втечняват кашите.Ние също сме на Хумана и съм много доволна .Няма никакъв проблем и детето си ги харесва.Аз ги правя на око и става.
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора