Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
Здравейте,търсих навсякъде,претърсих целия Гугъл,но не открих нищо за разрешаването на моя проблем.А той е следният:Миналата година надух главата на моя съпруг да ми купи компютър и да си включим и-нет.Той се съгласи,детето трагна на училище и аз по цял ден само седях пред компа,и нищо друго не правех.Но когато дойде юни месец и дойде ред на късите поли и по-оскъдните дрехи,вече бях напълняла с 6-7 кг и освен това като изляза на вън под слънчевата светлина кожата по бедрата ми изглежда цялата набраздена(леко набръчкана,най-вече от вътршната страна на краката).Цяло лято не можах да сложа къса пола или нещо по-така.Първо си мислех,че е от напълняването.Но сега виждам,че е нещо друго,защото свалих тези килца,а краката ми са все същите,дори като варвя се тресат.Възможно ли е мускулите ми да са се отпуснали за по-малко от една година,от прекаленото седене на едно място, и това да е причинило отпускането на кожата по бедрата и ханша ми?

Започнах (от 3 седмици) да правя упражнения за стягане мускулите на бедрата и дупето,все още не виждам резултат.Мислите,ли че ако стегна мускулите си и кожата ми ще се поопъне?

Моля,ви ако на някой му се е случвало да даде някакъв съвет,защото вече ще се побъркам!!!

Благодаря ви!

П.С.
на 23 години съм ,174см,61кг,и друг път съм напълнявала с по 4-5 кг,но не е имало ефект върху кожата ми.
 Praynig
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Е, за три седмици няма как да има видим ефект. Laughing
Ще трябват повечко усилия и някой "истински" спорт. Упражненията не вършат кой знае каква работа.
Няма да навреди и да се мажеш с някое специално кремче. Почти всяка козметична серия има лосион или някакво мазило за стягане на кожата.
Цитирай

София/Света на Диска

Да, три седмици са малко време... Продължавай да си правиш упражненията за стягане, а също така, когато си взимаш душ, редувай студена с топла вода поняколко пъти.Подобрява кръвообращението, тонизира и стяга кожата.
Цитирай
Благодаря,ти за бързия отговор,но какво ще рече истински спорт?Това което правя аз е 50мин велоергометър,2 серии клякане и две серии напади и още други упражнения за крака.Колелото го карам вече трети месец,отслабнах с него и с ограничения от хляб,сладко и мазно.Упражненията ги правия от скоро,наистина краката ми стават по-твърди,но дали това ще въздейства и на кожата.Ще продължа,дано има ефект.Благодаря Smile

П.С.
Ако някой знае някакви упражнения за вътрешната част на бедрата (за домашна обстановка) ще съм му много благодарна да каже,защото за там знам само едно,а и там ми е най-засегнатата зона.
Цитирай
Estellia,Благодаря и на теб,много сте бързи.
Ще продължа!
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Колело е добре. Реших, че правиш само упражнения.  Peace
Цитирай

Русе

missmaria Разгледай тук: http://fitnes.tialoto.bg/?cat=23 , има много полезно инфо по темата и много упражнения за различни групи.
Успех! Hug
Цитирай
missmaria Разгледай тук: http://fitnes.tialoto.bg/?cat=23 , има много полезно инфо по темата и много упражнения за различни групи.
Успех! Hug

Ок,Благодаря,веднага ще погледна!Мерси за труда!
Цитирай

под голямата лоза

Истинският спорт е, кагато вечер гасиш компа и легнеш до съпруга.  Wink
Компа е лош член на семейството... Whistling
Не виждаш натрупалата се прах по мебелите,
не виждаш, че децата зад теб си бъркат в очите,
а и често става причина дори и за развод Very Happy
Цитирай

Пловдив

кардио и L-карнетин Peace
само това ще ти помогне
Цитирай

Бургас

Вече си започнала,сега ти трябва постоянство и търпение.
Хубавите работи стават бавно.Просто превърни спорта в част от живота си не търси бързи резултати.
Разбереш ли това...ще успееш  Peace
Цитирай

Много неприятно Sad, но с повече упоритост ще се справиш!Продължавай с упражненията Hug
Цитирай
Лелееееее,много сте мили и как ме окуражихте само!Благодаря ви много,дадохте ми сили да продължа,поне вярвам,че имам някакъв шанс.Колкото до компютъра,все повече се убеждавам,че за много от нещата,за които съм капризничела,сега съжалявам и патя от тях.

или "ВНИМАВАЙ КАКВО СИ ПОЖЕЛАВАШ,ЗАЩОТО МОЖЕ ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ!"

ПРОДЪЛЖАВАМ,ИСКРЕНО ВИ БЛАГОДАРЯ,ЧЕ МИ ОБЪРНАХТЕ ВНИМАНИЕ!  bouquet newsm03
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

И аз започвам да тренирам с теб - да знаеш. Smile
Цитирай

по пътя на светлината

В комбинация с упражненията си вземи продукти за мазане на Лиерак или на Рок. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора