Безвъглехидратна деита

  • 16 983
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Lilly napisa
Цитат
ама къде ги четете тези менюта бре хора???  Аз също ще се присъединя, но след празниците или поне след Цветница, че как ще празнувам и диета ще пазя?  Освен това последните две седмици се омотах с това японско чудо и искам да се освестя малко преди пак да се юрна да отслабвам. А междувременно ще си правя упражненията и коремните пресички пък дано поне ги задържа тия килца  и ще ви следя как се развиват нещата при вас
 
Валери го е дала линка в предишната страница,виж тук:
Цитат
Тук също има инфо за НВД
http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4


 И аз се мъча вече от 1 мес. с упражнения в къщи ,но поне има резултат.Е ако е в студио и фитнес може и да е по-добър ,но аз съм доволна,забелязва се разлика.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 402
Боже боже искам и аззззззззззз .... имам да свалям около  Embarassed 10 кг. Признавам го само на вас
От утре започвам и аз, като чета какви мечтани за мен резултати сте постигнали направо ви се възхищавам.
Хайде бройте ме и мен.  newsm55

# 32
  • Мнения: 742
аз съм вече с дрехи един размер по-малки, и то за един месец! Равносметка- минус шест килограма, без гладуване, без отпадналост, видимо свалени от проблемни зони - бедра, дупе, талия. Имам още много за сваляне , но така съм амбицирана , че се надявам и този месец да сваля 4-5-6 килца Stuck Out Tongue И така , за четили месеца- Сбогом, дебело дупе здравей, размер 44 !! ))))

С две думи: Това е моята диета. Който иска, да гладува. Лунни цикли, Японски изгреви, Скарсдейл- не са за мен ))))))

# 33
  • Мнения: 299
Цитат на: Maria
Здравейте момичета,
аз също съм вече 10 ден на тази диета. Свалила съм 3 кг., а имам да свалям още 7. Въпреки, че сваленото не е много съм видомо вталена, особено в областта на ханша и бедрата. Чувствам се много добре, внимавам с въглехидратите, като наблягам предимно на зелена салата (в малка количества). Старая се да пия поне по 2 л. вода.Използвам ленти за кетоза с които следя как съм с въглехидратите и които ми дават увереност да продължа. Храня се умерено, което ще рече, че не се ограничавам,но и гледам приеманото да не надхвърля това което по принцип изразходвам. Ще продължа с този вид на хранене още две седмици, а след това ще започна да включвам постепенно повече въглехидрати.

Разкажи ми малко по-подробно за тези ленти. как точно се казват? От къде ги купуваш. Как отчиташ резултата? мерси

# 34
  • Мнения: 3 611
Цитат на: ellyst
И така , за четили месеца- Сбогом, дебело дупе здравей, размер 44 !! ))))


Къв е тоя раzмер 44  #Shocked  Аz нося 36  Thinking

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: arrows
Цитат на: ellyst
И така , за четили месеца- Сбогом, дебело дупе здравей, размер 44 !! ))))


Къв е тоя раzмер 44  #Shocked  Аz нося 36  Thinking

Sorry, за намесата. 44 размер български е 38 немски. Grinning

Боже, направо сте за завиждане. Аз и на 42 немски ще се радвам като на коледен подарък, но скоро няма да мога да вляза в него.... Sad

# 36
  • Мнения: 356
Пишете ме и мен момичета. Аз от 2 месеца съм на НВД, но във варианта с млечни продукти /без кашкавал/, защото още кърмя. Свалила съм 6 кг от областта на корема, ханша и горната част на бедрата. След Велик Ден /като отбия малкия/, минавам на твърдия вариант на НВД /без млечни работи/ и атака на оставащите само 20 кг. Пия разтворими таблетки вит. А, C,Е + антиоксиданти, за да няма проблем с холестерола.

# 37
  • Мнения: 3 611
Цитат на: anuschka
Цитат на: arrows
Цитат на: ellyst
И така , за четили месеца- Сбогом, дебело дупе здравей, размер 44 !! ))))


Къв е тоя раzмер 44  #Shocked  Аz нося 36  Thinking

Sorry, за намесата. 44 размер български е 38 немски. Grinning

Боже, направо сте за завиждане. Аз и на 42 немски ще се радвам като на коледен подарък, но скоро няма да мога да вляза в него.... Sad


Миси zа пояснението.  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 216
И аз започнах диетата от днес, след като прочетох вчера мнението на Лекси, обаче имам някои въпроси- може ли алкохол (водка много обичам да си пийвам, като се съберем с приятели) и хляб "Бонус"-зеленчуков в съдържанието му пише,че има цели пшенични зърна и сега се чудя дали се връзва с диетата. Моля ви, кажете ми!

# 39
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Хляба е много въглехидратен, дори и Бонуса, който обаче е най-добър ако все пак решиш да ядеш. Зависи кой вариант на НВД ще спазваш - този на Лекси абсолютно изключва хляба.
 И за алкохола положението не е много розово - той възпрепятства топенето на мазнините. Аз пийвам по-малко, но сухо вино

# 40
  • Мнения: 216
Благодаря ти!Все се надявах този зеленчуков хляб поне да става, но уви...много ъм си лакомка, но ще се помъча

# 41
  • София
  • Мнения: 7 242
По моята диета е позволено по половин л. вино /мой червено/, но чак след 6-ти ден Cry  Все пак и нещо!
Хляб, независимо какъв НЕ!

# 42
  • Мнения: 500
Цитат на: arrows
Цитат на: ellyst
И така , за четили месеца- Сбогом, дебело дупе здравей, размер 44 !! ))))


Къв е тоя раzмер 44  #Shocked  Аz нося 36  Thinking

Я Аrrows кажи ще правиш ли в неделя лунната? Ей сега ако ми отговориш утвърдително и аз се 3ахващам Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Medea
Я Аrrows кажи ще правиш ли в неделя лунната? Ей сега ако ми отговориш утвърдително и аз се 3ахващам Simple Smile


Ми ще ми се  Grinning
Всеки момент чакам да ми дойде и съм освирепяла от глад ама съм почти накрая и това ме крепи... няма да се "давя кат власите накрая на Дунава" , я?  Wink  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 1 402
Ми днес ми е втори ден от диетата и искам да застрелям някой от глад #2gunfire мразя околните и съм заядлива, егати само за храна мисля.... ако ви се пише, моля опишете едно дневно вашо меню. Мерси предварително ... имам проблем със закуската, не знам какво да ям?

Общи условия

Активация на акаунт