Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

далече от Златото на леля ;(

аспираторът ни е Фабер (доколкото знам - една от добрите марки в този бранш), вграден е и по него от лявата страна има по няколко капчици Confused, демек конденз Thinking

има ли някой същия проблем newsm78 трябва ли да се направи нещо Rolling Eyes
Цитирай

хм  Thinking явно само при нас е така  Confused щом никой не отговаря  newsm78
Цитирай

Galaxy 13197853088

нормално е, след като е метален .... влага в помещението и студена повърхност, как няма да кондензира.
това когато готвиш ли се получава или по всяко време?
Цитирай

Бургас

И аз имам същия проблем - зимно време при готвене се получава конденз - и то какъв - особено, ако варя нещо. Аспираторът ми е Faber.
Цитирай

София

Конденз се получава при разликата в температурата над 15 градуса между металната част от комина и температурата в кухнята. Трябва да се направи изолация около отвеждащата парите гъвкава връзка.
Цитирай

Каква е тази изолация?
Цитирай

София

Обикновена вата за изолация. На URSA, KNAUF или каквато и да е. Ако коминът е само за аспиратора, не е нужно ватата да е пожароустойчива като при изоляция на комините. Естествено отгоре й се омотава нещо, за да не падат прашинки от нея.
Цитирай

На края на света !

При мен също се получава като варя нещо ,но само през зимата Peace
Цитирай

eми кухнята ни по принцип е и с вътрешна, и с външна изолация, но в момента не се отоплява, защото не я ползваме много  Rolling Eyes а самата тръба, която отвежда парата няма изолация и мъжът ми сега я обви с фибран, но ще му кажа за тази вата! мерси Laurus   bouquet

иначе имам предвид няколко капчици, които се стичат по аспиратора без да е ползван!

всъщност мисля, че когато готвя той изсмуква всичко, не съм забелязала дали тогава има капчици, но дори да има, то те са обясними  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.