Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, някой може ли да ми помогне с каквато и да било информация за
почивнен дом или санаториум на МВР . Имам възможност за карта, но в нета няма много инфо за тях.
Иска ми се със мъжо и синковеца да отдъхнем догодина нейде, но ударих на камък с инфото.
Имам предпочитания към чист въздух. Насочих се към Хиисар, но там май нама много борчета ?!
 newsm7 :roll:8
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Мисля, че и по Костенец (ил Костинброд да беше?) имат база.
Цитирай

Във Велинград и Варна  Peace
Цитирай

Стрелча,Долна баня ,Боровец Peace
Другите -Костенец и Велинград са ти ги казали

Цитирай

А ходили ли сте някъде вие или някой познат?
Аз като малка съм ходила на Стрелча и беше наистина приказно , имам страхотни спомени, но се съмнявам да се е запазило това. Мисля август да идем там заради мириса на борчетата и детския басейн, но искам да чуя пресни новини за Стрелча.
Велинград май също е добро място за почивка, но за там не знам нищо, за Костенец - също!
Цитирай

Доколкото имам инфо в Стрелча базата не се поддържа, в Долна баня е много добра и природата е супер!!!
Цитирай

Майкини бяха това лято на Стрелча ,ще попитам и ще дам инфо
Цитирай

При любимите ми същества

Почивали сме в базите във Велинград и Долна баня, както и в санаториума в Хисаря. Във Велинград последно бяхме миналата година по Коледа, а във Долна баня преди две- три години и на двете места си изкарахме чудесно. Велинград ни е любим през зимата,  защото има повече места за разходка, а  и Юндола е близо където може да се ходи на пързалки особено като си с дете. Почивната станция  е в града и мисля, че някой беше писал, че е ремонтирана скоро, докато в Долна баня се намира в нещо като вилна зона и е извън града. 
Препоръчвам ти санаториума в Хисаря, добри условия, процедури след лекарски преглед, единственият минус е, че стаите са само с по- две легла, а за детето евентуално може да се сложи походно легло или да се разделите в две стаи. Но санаториума е по добрият вариант, тъй като можеш да съчетаеш приятното с полезното- спа процедури и почивка. Но доколкото знам, там смените са за 14 или 20 дни, не можеш да платиш за по малко.
Дано да съм ти била полезна, ако имаш  други въпроси насреща съм Hug.
Цитирай

При любимите ми същества

Да допълня, че в Долна баня има басеин и голям парк за разходка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.