Почивнен дом или санаториум на МВР

  • 24 875
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте, някой може ли да ми помогне с каквато и да било информация за
почивнен дом или санаториум на МВР . Имам възможност за карта, но в нета няма много инфо за тях.
Иска ми се със мъжо и синковеца да отдъхнем догодина нейде, но ударих на камък с инфото.
Имам предпочитания към чист въздух. Насочих се към Хиисар, но там май нама много борчета ?!
 newsm7 :roll:8

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че и по Костенец (ил Костинброд да беше?) имат база.

# 2
  • Мнения: 4 916
Във Велинград и Варна  Peace

# 3
  • Мнения: 2 774
Стрелча,Долна баня ,Боровец Peace
Другите -Костенец и Велинград са ти ги казали

# 4
  • Мнения: 466
А ходили ли сте някъде вие или някой познат?
Аз като малка съм ходила на Стрелча и беше наистина приказно , имам страхотни спомени, но се съмнявам да се е запазило това. Мисля август да идем там заради мириса на борчетата и детския басейн, но искам да чуя пресни новини за Стрелча.
Велинград май също е добро място за почивка, но за там не знам нищо, за Костенец - също!

# 5
  • Мнения: 1 013
Доколкото имам инфо в Стрелча базата не се поддържа, в Долна баня е много добра и природата е супер!!!

# 6
  • Мнения: 2 774
Майкини бяха това лято на Стрелча ,ще попитам и ще дам инфо

# 7
  • Мнения: 118
Почивали сме в базите във Велинград и Долна баня, както и в санаториума в Хисаря. Във Велинград последно бяхме миналата година по Коледа, а във Долна баня преди две- три години и на двете места си изкарахме чудесно. Велинград ни е любим през зимата,  защото има повече места за разходка, а  и Юндола е близо където може да се ходи на пързалки особено като си с дете. Почивната станция  е в града и мисля, че някой беше писал, че е ремонтирана скоро, докато в Долна баня се намира в нещо като вилна зона и е извън града. 
Препоръчвам ти санаториума в Хисаря, добри условия, процедури след лекарски преглед, единственият минус е, че стаите са само с по- две легла, а за детето евентуално може да се сложи походно легло или да се разделите в две стаи. Но санаториума е по добрият вариант, тъй като можеш да съчетаеш приятното с полезното- спа процедури и почивка. Но доколкото знам, там смените са за 14 или 20 дни, не можеш да платиш за по малко.
Дано да съм ти била полезна, ако имаш  други въпроси насреща съм Hug.

# 8
  • Мнения: 118
Да допълня, че в Долна баня има басеин и голям парк за разходка.

Общи условия

Активация на акаунт