А какво искате да получите наистина?

  • 3 653
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Идват празници.Какъв подарък би ви зарадвал истински?Аз бих се изкефила на билети за грандиозен концерт,но от сега знам ,че няма да има такива под елхата за мен.За каква изненада си мечтаете.Не бъдете скромни,извадете тежката артилерия.....

# 1
  • София
  • Мнения: 2 671
Подарък, който няма да получа - дълга, безхаберна и лежерна почивка през февруари някъде на топло и интересно място с кристални води и палми  Crazy

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също искам почивка, но за двама. Отдавна си го мечтаем и двамата. Това лято е планувано мечта да стане реалност, но да видим.

# 3
  • Мнения: 494
Bon jovi ,гол, с червена панделка на вратлето !

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Една добра сума, да си я харча.
5-6 хубави книги и седмица ваканция с гледачка за детето.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
ремонт на апартамента. той така или иначе е плануван, но ми се иска вече да Е факт!
и може да ви се стори скучно, но най-много искам здраве за себе си и любимите ми хора. другото ще си го купя.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
купчина нови книги, шевна машина, кофа с течен шоколад и няколко дни само за мене си

# 7
  • Мнения: 885
Шевна машина

# 8
  • Мнения: 211
Нищо повече не искам!
Имам всичко, от което имам нужда Flutter

Весели празници на всички Hug

# 9
Аз искам само емоционални подаръци, не искам нищо материално. Най-вече здраве и щастие. Но така ми се иска една вечер с Енрике Иглесиас. Blush

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
ох, искам малко повече спокойствие. Peace
а нещо по-така - не бих отказала една количка - А5-чка  Mr. Green + почивка на екзотично място за двама.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 817
Джакпота от тотото

# 12
  • Мнения: 1 209
здраве и ако може една кола комби

# 13
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Искам екскурзия за двама поне за месец,най-добре околосветско пътешествие Mr. Green,но няма да гополуча.
Да кажем,че ще се задоволя с по-дребни подаръци и най-вече здраве за всички през цялата година. Peace

# 14
  • Мнения: 943
Без да се замислям даже - ключовете от другия апартамент на родителите,който така или иначе от 6 години си стои празен!!!

Общи условия

Активация на акаунт