Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

plovdiv

питам   какъв   прах   използвате, защото   навсякъде    има   само  Тео бебе,  но  честно   казано   не    мога   да   го   понасям  като   миризма, мирише  ми   на   бръснарски    сапун   от  социализма...
Цитирай

Пловдив

Laughing Има много такива теми.
Аз ползвам Персил сензитив. Други - Сано максима, Тайд, Ариел.
Цитирай

Far away from here...

Какво значи навсякъде newsm78? Аз живея в провинцията и дори тук има различни бебешки прахове - Сано, Персил сензитив, мисля, че и Ариел имаше бебешки. Ти къде "навсякъде" си търсила?
Цитирай

pazardjik

Аз използвам Персил-сенситив и съм много доволна  Peace.а омекотитела ми е сано-максима и той е много хубав.
Цитирай

Аз пък си ползвам Тео бебе и съм доволна от това как изпира,а и не намирам,че миризмата му напомня "бръснарски сапун от социализма"
Ползвала съм и Сано,също е добър,но лично за моя вкус е малко по-ароматен.
Цитирай

в Надежда-та

Аз пък си ползвам Тео бебе и съм доволна от това как изпира,а и не намирам,че миризмата му напомня "бръснарски сапун от социализма"
Peace
Цитирай

Варна

Аз ползвам Тайд и сам много доволна, омекотителя ми е Ленор.Ползжала сам и други прахоже Тео,Персил,Ариел и е вапрос на миризма по скоро жвисчки са хубави,Моя приателка ми препорача Сано и мисля да опитам и него.Ако детенце не е алергично,ползваи които ти харесва на теб
Цитирай

София

Сано Максима ползвам аз.
Цитирай

София

Сано максима.
Цитирай

Варна

Тео Бебе ,смених го за малко с Персил Сенситив но почна да се зачервява ,аз реших,че е от праха за пране и пак минах на тео бебе - на мен ми мирише на сапун за пране,какъвто съдържа! wash
Цитирай

На една звезда

Не съм ползвала специален прах за пране за бебе. От самото начало пера дрешките и с Персил Сензитив и съм много доволна.
Цитирай

София

моята дъщеря е с много чувствителна кожа и ползвам само Сано Сензитив Peace
Цитирай

Ариел, Персил, Сано максима.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

София

Ползвам Сано и един Ариел за бебета. Мисля,че Сано е по-добър.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора