50 мин. чакане на рейс - къде да се оплача

  • 4 018
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
снощи от 19,30 до 20,20 часа чаках рейс на спирката на Южния парк. накрая дойде един за гараж. Кажете ми това нормално ли е за една европейска столица с европейски цени на билетите. направо съм потресена. И хората си седят и зъзнат, и никой не надига глас. Стадо овце сме си. Искам да раздухам този случай, но не мога да намеря и-мейлите на сутрешните предавания в БТВ и Нова. Имате ли опит къде мога да се оплача?

# 1
  • Мнения: 6 990
О, ние сме чакали по час и десет минути.
Обикновено като стане половин час и се почва звънене и крясъци.
Което не помага следващия път да дойде навреме.
Телефона не го знам наизуст - хората звънят на онзи, който е написан в рейсовете, че е по контрол на обсулжването, за жалби и похвали. Като се качиш в рейс, запиши си го.
Но каките от колцентъра обикновено не могат нищо да направят.

# 2
  • Berlin
  • Мнения: 11 164
аз всяка вечер чакам 94 на ндк по около час и като дойде не мога да се кача, защото се пука по шевовете. след това пътувам до дианабад за около още 1 час.просто вечер задръстванията са адски Sick и вместо в 17.30 се прибирам в 19.30 доста често, но това е друга тема.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
"на арменския поп"

# 4
  • Мнения: 572
и аз съм имала такъв случай зачакане на рейс 50 мин, умрях от студ, но никога не съм се замисляла да се оплаквам, защото знам, че в нашата "европейска" държава смисъл няма от такива неща

# 5
  • Мнения: 3 423
Доколкото знам, ако някой автобус закъснее,
има възможност на шофьора да му се отнеме
курсът, което води до намаляване на заплатата.
Ето ти сайта на Столична Дирекция за Градски Транспорт.
Успех!!!

СДГТ

София, бул. Княгиня Мария Луиза № 84,
Тел./Факс: 831-90-71, Тел. 831-90-75

Главен координатор                                                 тел. 931-07-04

Информация за маршрутите и правилата на пътуване с градския
транспорт, жалби, сигнали и предложения            тел.: 987-71-87

Информация за издаване и ползване на
абонаментни карти                                тел.: 987-51-79, 988-07-21

Информация за контролния апарат по редовността на пътниците
                                                                                    тел.: 923-62-85

Жалба или похвала за поведението на контролния апарат на СКГТ София ЕООД
можете да изразите на адрес:

                        София, бул. Княгиня Мария Луиза № 84
                        тел.: 832-01-00.


# 6
  • Мнения: 3 423
и аз съм имала такъв случай зачакане на рейс 50 мин, умрях от студ, но никога не съм се замисляла да се оплаквам, защото знам, че в нашата "европейска" държава смисъл няма от такива неща

Има смисъл, бе!

# 7
  • Мнения: 4 585
Нати, разкажи по-подробно, кой номелр автобус, откъде, закъде,
и аз да пратя мейл, имам още 18 минути почивка, скучно ми е.

# 8
  • Мнения: 4 435
Ето това е телефона на Нова,само че е централен.От там поискай да те свържат с когото ти трябва. Тел. Централа – 02 805 0000

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

и аз на него предлагам.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
нещо не съм много на кеф днес. Навън е лудница. Едва прибрах децата. Задръстване до покривите, шофьорите са готови да мачкат наред, един трамвай 10 минути не можа да мине, защото една кола беше на линията и не можеше да мръдне. Сигурно сега е събитие ако изобщо дойде някакъв градски транспорт.

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Автобусите не са ли с GPS - система , освен това на всяка последна спирка се отчитат .... т.е. автобус не може да закъснее без  диспечерите да разберат за това

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 164
тогава защо всички закъсняват вечер?

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам...може би, защото не могат да прелитат над задръстванията от коли и също, защото половината се прибират по гаражите ...и мисля, че всеки закъснял е наказван...затова така псуват гОрките

# 14
  • Мнения: 3 116
Аз чакам доста често по 20-30 минути асансьора в работата (голяма бизнес сграда) за да стигна до офиса, че ми е малко трудничко да се качвам 5 етажа пеш, пък ти за един автобус си се тръшнала  Crazy

Успех в жалването и дано успееш да постигнеш нещо  Hug Това за стадото овце, ами такива сме за съжаление и много се радвам на хора, които търсят варианти да се преборят с проблемите  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт