Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Никога досега косата ми не е била мазна,доста време се боядисвах и беше суха и съм ползвала продукти за суха коса,като реших да си остава моя цвят започна да се омазнява .Родих преди 7м. може и това да е причината незнам.
Та как да се спася от мазната коса,без да я мия на втория ден?
Цитирай

София

Може да пробваш да си слагаш маски с хума, доколкото знам тя изсушава  newsm78
Цитирай

нтжво

Почни да я боядисваш отново или си направи руси кичури- те също спасяват положението.
Цитирай

Да за боядисването ясно ,но засега не ми се боядисва.
По скоро ефикасен шампоан или нещо друго?
Цитирай

София

Пак ще препоръчам професионалните шампоани на Loreal. Ползвала съм зелената серия, която е за обем, но на мен много ми изсушаваше косата, която е на кичури. На теб може да ти действа добре
Цитирай

Карнобат

Аз си взех Елсев - розовия, който сега го рекламират. Останах приятно изненадана. Обикновено косата ми на втория ден е сплескана, но сега си е все още с обем. Доволна съм. Peace
Цитирай

София

ами напълно възможно е проблемът да е хормонален. И при мен известно време след раждането косата ми се омазняваше страшно. Миех я и на следващия ден вече беше мазна. Аз обаче си правя кичури и това отчасти ми помогна.
Цитирай

нтжво

В хубавиет аптеки има много голям избор. Момичетата са учтиви и може да си поискаш мострички да пробваш-шампоани, емулсии и т. н. Пробвай! Wink
Цитирай

София

Аз си взех Елсев - розовия, който сега го рекламират. Останах приятно изненадана. Обикновено косата ми на втория ден е сплескана, но сега си е все още с обем. Доволна съм. Peace

И аз се изненадах от него, положително. Освен това се подстригах, защото се беше изтощила и това доста помогна и за омазняването, не знам защо.
Цитирай

И аз се изненадах от него, положително. Освен това се подстригах, защото се беше изтощила и това доста помогна и за омазняването, не знам защо.

За кой Елсев говорите. Аз имам един розов ама съм ужасена от него.Може ли снимка?
Цитирай

София

Новият е розово със зелено - за коса склонна към омазняване, за него говорим. Чисто розовия е за боядисана май. Ей сега ще намеря снимка.
Цитирай

Моят е май за боядисана.
Цитирай

За кой Елсев говорите. Аз имам един розов ама съм ужасена от него.Може ли снимка?
На всяка коса сигурно действа различно.Аз въобще не съм доволна
Цитирай

Велики Преслав

Бях пуснала тема за този шампоан, все още се чудя дали да си го купя. Не знам,спасение за този тип коса според мен няма. Може да погледнеш в нашата тема тайната на красивата и здрава коса! Има интересни неща. Може да пробваш с маски,но все пак ще трябва поне на 3 дни да миеш косата си Peace
Цитирай

София

Може и да е защото си сменила шампоана. Аз като ползвам прекалено дълго един шампоан (от който съм доволна) в един момент спира да ми действа толкова добре. Тогава сменям марката. После пак си го взимам. Забелязала съм, че като сменя шампоана косата ми започва за се омазнява по-бавно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора