за по гъста косичка

  • 2 521
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 714
Има схващане,че детенцето като е мъничко,ако му се обръсне косичката,ще му стане по гъста.
Или мислите че това е измислица и гъстата коса си е по наследство и нищо не може да ч промени?
КЪМ ПРОБВАЛИТЕ-кажете има ли ефект ?

# 1
  • Мнения: 10 982
Това е абсолютна измислица, поредната бабешка простотия. ooooh! Да си обръснеш бебето си е чисто издевателство за мен.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Дрън-дрън, та пляс. Или е с гъста коса, или не.

# 3
  • Мнения: 2 908
За мен е измислица. Naughty

# 4
  • Мнения: 417
Пълни глупости са това!И най лошото е,че има доста хора,които го практикуват още.Ще бръснеш главата на горкото дете. Angry

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
Не е вярно това!Доста малко вероятно е тук да се намерят пробвали,които да ти отговорят

# 6
  • Мнения: 4 496
Броят на космите по главата е генетично заложен. Дори с един не може да се увеличи.

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 15:26 от краcим

# 7
  • Мнения: 2 100
Мен са ме обръснали и косата ми е много хубава (пупупу)  Peace
Но не мисля, че това има някакво значение

# 8
  • Мнения: 2 908
Моя позната са я бръснали и след това е имала пак толкова пърчиви косъма,колкото е имала и преди това. JoyВсе тая е било дали ще я бръснат или не.

# 9
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Зависи от гените Wink.

# 10
  • Мнения: 2 714
nina споко няма да я бръсна.
е чесно минавало ми е като идея,но и бързо съм се разубеждавала,разумен човек съм и знам че това с каква коса си,ти е генетично заложено

# 11
  • Мнения: 881
Всичко си е до ген!Моята фризьорка и на двете си деца им е бръснала главата,но и двамата както казва тя са с много калпава коса Grinning

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз подстригах Тери на 5м не съвсем гола глава,но беше 5ти номер.Въобще не го направих с тази цел,а просто имаше много дълга коса ,а и така по-лесно изчистих коричките.Не е вярно.Има си в момента моята гъстота на косата/нормална към рядка/.Всичко си е ген.Между другото докато растеше даваше вид,че ще е гъста/дори и лекарката правеше подобни заключения/.

# 13
  • Мнения: 867
Да бе. Поредната простотия.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Това е абсолютна измислица, поредната бабешка простотия. ooooh! Да си обръснеш бебето си е чисто издевателство за мен.


И аз мисля така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт