Всяка вечер сънувам него

  • 10 017
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 40
Здравейте
искам да ви помоля за съвет. Не знам какво да правя. И да правя ли изобщо нещо ooooh!
Проблема е следния. Преди време бях влюбена в едно момче - несподелена любов. Той знае за чуствата ми но не ги споделяше. Останахме си приятели, но на мен тези чуства ми пречеха да поема напред и затова се преместих да живея в друг град.
Реших да гледам напред. След време се запознах  с един прекрасен човек - мъжа ми много го обичам никога не бих го изоставила. И той ме обича. Имаме си вече и едно прекрасни детенце. Щастието ми е пълно.
Но всяка вечер сънувам другия. Вече се побърквам. Не искам да имам нищо с него. Обичам мъжа си и детенцето си.
ЗАЩО ТОГАВА СЪНУВАМ ДРУГИЯ? Ето на този въпрос не мога да си отговоря. Знам че другия си има приятелка с която е щастлив. Не искам нищо от него но защо става тъка? Тези сънища ме тормозят!

# 1
  • Мнения: 1 008
Аз също съм сънувала бившето си гадже много пъти, но тези сънища не ми правят впечатление,защото съпруга си обичам милиони пъти повече от бившия. Преди да заспиваш, гледай някой филм или чети. Защо толкова те тормозят тези сънища, като не искаш нищо от другия? Аз сънувам починал близък човек, това понякога ме тормози,защото ми става мъчно за нея. Нормално е да сънуваме хора,които са били част от живота ни. Няма рецепта за поръчка на сън.

# 2
  • Мнения: 999
Според мен, го сънуваш, защото е несподелено и неизживяно!Да му се невидят и тъпите мъже, докога ще се намесват неочаквано в живота ни!Точно когато си мислиш, че имаш цялото щастие на света се случва нещо я с някой бивш, я с някой новопоявил се!

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен, го сънуваш, защото е несподелено и неизживяно!
Вероятно. Боже, какви чувствителни хора имало ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Няма какво да направиш. Аз много пъти съм сунувала стари гаджета. Даже на сутринта си мисля "хм, тоя па защо ли го сънувах?" И непознати мъже съм сънувала  Joy
Нацелувай си семейството и не му мисли Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
Винаги съм се чудила на такива случаи, четейки примерно вестник "Лична драма". Ще имаш вече семейство,ще живееш с този мъж, ще му родиш дете и няма да можеш да забравиш предишният. Даже ми се е искало да мога да раздрусам героинята, та да се опомни къде се намира.Вече не чета такива вестници,излишно ме натоварват. Това,което се случва е свързано най-вече до съзнанието и психиката на даден човек.
И аз съм имала стари гаджета, но когато започна следваща връзка, напълно се от давам и потъвам в нея. Старите неща вече не ме вълнуват, живея в настоящето и най-вече в мир със себе си, че нищо не съм загубила или пропуснала. В момента имам най-доброто и то завинаги и всячески се старая да е така.
И на мен ми се е случвало да сънувам старо гадже,нещо нормално, нали все пак е оставил някакъв отпечатък в живота ми. Ставам от сън и ми е смешно за начина, по който се върнал в съзнанието ми, но нищо повече. Деня си отминава и идва друг ден със спомена за друг сън на друга тема и така.
Ако сама не си наложиш да не мислиш за другия,ще си развалиш семейството,ще живееш в собствен измислен сват и няма да разбереш как си се озовала там. Друг е въпроса да ли искаш да го забравиш другия.
Пожелавам ти да направиш най-правилния избор. 

# 6
  • Мнения: 3 499
Може да го сънуваш само защото през деня ти е хрумнало нещо за него или дори ако съвсем бегло е преминал през главата ти без никакво по-дълбоко значение. Недей да влагаш кой знае какво в това и да го тълкуваш едва ли не като някакъв знак, като останали чувства и т.н. Всичко е само в главата ти. Сънища - голям праз. Човек сънува какво ли не, това не значи нищо. Сънувала съм и бивши и настоящи, и тройки, и изневери, и кошмари и какво ли не. Това нищо не означава. Въпросът ти е напълно излишен. Защо продължавам да го сънувам? Какво очакваш да чуеш - о, мила, може би още са останали чувства. Моля те. Я си живей живота и не дръж на тия работи. Гледай си семейството, изживявай си щастието и не се впускай в мелодрами. Все пак идват празници - наслаждай им се и не му мисли толкова.

# 7
  • Мнения: 274
Винаги съм се чудила на такива случаи, четейки примерно вестник "Лична драма".

Винаги съм се чудил кой чете подобни лайна...?! newsm78

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 179
Споко  Peace
повечето сме имали несподелена любов... моята беше един даскал  Laughing признавам, че от време на време се сещам за него и то основно в сънищата, зашото през другото време само това ми е на главата... готино е .. всичко е ок ако си остане само сън  Hug

# 9
  • Мнения: 3 634
Аз много често сънувам бивши гаджета, а те винаги се целуват или правят секс като мъжа ми. Кой тогава сънувам?  Laughing

# 10
  • Мнения: 126
Абе това са пълни глупости обичаш мъжа си,сънуваш друг.Нали знаеш,че сънищата нямат нищо общо с действителноста.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Точно когато си мислиш, че имаш цялото щастие на света се случва нещо я с някой бивш, я с някой новопоявил се!

Ох, колко е вярно.
Аз просто не знам какво да те посъветвам, защото съм на подобен хал.

# 12
  • Мнения: 3 092
Аз пък смятам че няма какво да чуеш в тази тема ...освен че се е случвало и на други .
Това са просто сънища -я стига !Не им отдавай такова значение и живей живота си.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз имам периоди, в които сънувам всяка нощ различни мъже-колеги, познати, съседи, непознати.... Случва ми се, когато изпитвам някаква липса на нежност и внимание към себе си.

# 14
  • Мнения: 5 940
Докато те вълнува това, че всяка вечер сънуваш другия, няма да престанеш да го сънуваш. Просто не мисли за това. Сънища... Аз понякога такива щуротии сънувам, че се събуждам засрамена и отвратена от себе си.

# 15
  • Мнения: 82
Dobro utro i za mnogo godini!
Tova za synq da ne te u4udva,za6toto az naprimer mnogo mrazq 6efa si.Nikoga ne mi e minalo ne6to "pikantno" prez um za nego, no...ot vreme na vreme go synuvam 4e pravim seks i 4e se obi4ame.Ha ha ha.I na gadjeto si kazvam za tiq syni6ta, toi se 4udi, ama znae 4e ne trqbva da se pritesnqva za6toto az naistina meko kazano ne haresvam 6efa si....Tyi 4e mila, normalno e da synuva6 kakwo li ne. Ama mislq 4e moq syn zna4i to4no obratnoto na tova koeto e v deistvitelnost. A moje bi i tvoq!?

# 16
  • Мнения: 53
Ох милата, както вече си разбрала - не си единственната и няма и да бъдеш.
Какво да ти кажа - сънуваме подобни простотии, просто защото на някакво подсъзнателно ниво ни липсва онази емоция, която ти дава "чуждото". Приеми го - не се чувствай виновна за неща, които не зависят от теб. Никой не може да контролира сънищата си. Ако беше така - всяка вечер щях да сънувам Брад Пит например  Grinning.
Не бой се - сънувай на воля.

# 17
  • Мнения: 135
Цитат
Никой не може да контролира сънищата си.

това не е съвсем така. Със силата на волята човек може да влияе и на сънищата си, но трябва силна воля, а тя може да се усилва.
Също така може да сe направи възглавница пълна с лавандула, и да сe спи на нея.

# 18
И аз доста често сънувам бившият  Crazy.
И това в продължение на години #Crazy.
Е,нашето беше споделено,доста често си мисля за него:love:,можеби оттам идва всичко. smile3506
И все пак е странно толкова често да е в сънищата ми smile3506
Сънища.....както казват всички newsm03,ко толкоз Joy

# 19
  • Мнения: 2 196
Какво ли ми липсва на мене щом сънувам само  ядене? Thinking

# 20
  • Мнения: 3 830
Ох милата, както вече си разбрала - не си единственната и няма и да бъдеш.
Какво да ти кажа - сънуваме подобни простотии, просто защото на някакво подсъзнателно ниво ни липсва онази емоция, която ти дава "чуждото". Приеми го - не се чувствай виновна за неща, които не зависят от теб. Никой не може да контролира сънищата си. Ако беше така - всяка вечер щях да сънувам Брад Пит например  Grinning.
Не бой се - сънувай на воля.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт