Пожелания за Коледа на смс?

  • 5 321
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Извинявам се ако има вече такава тема...но не намерих Embarassed

# 1
  • Мнения: 222
Днес получих  есемесэ от мой бивш приятел,в който пиишеш следното:"Скъпи приятели и колеги,Весела Коледа и Нова Година ви желае от сърце......."(името му ).Стана ми толкова неприятно,толкова ли не можа да ми напише на мен персонален есемес,нито съм му колежка,нито нищо...много тъпо според  мен...Та такъв есемес не пиши на близките си...И сега не знам как да му отговоря и какво  направя,за да му покажа,че не ми е приятно...

# 2
  • Мнения: 95
НИЙ СМЕ МЛАДИ КОЛЕДАРИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ ТИ ЖЕЛАЕМ.КЪЩА ПЪЛНА С КОПРИНА,В ГАРАЖА ЛИМУЗИНА,А В ЛЕГЛОТО ГОТИНА МАДАМА ДА ТЕ ЧАКА БЕЗ ПИЖАМА!!!

# 3
  • Мнения: 1 813
Аз получих преди малко sms   " Честита коледа ,да се пазиш ...ти си безценно богатство ! "
Беше от един бивш.  bowuu

# 4
  • Мнения: 17 402
Малко гадно е да го напиша, но получихме с мъжа ми  от онези смс-си в стихотворна форма. Даже си ги сравнявахме, да видим повтарят ли се. Ами...неприятно е, да ти кажа. То няма нужда да се напъваш, да измисляш нещо оригинално, не е необходимо според мен.

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз пък се радвам като получа смс по празниците, за мен това е жест на внимание. Не задълбавам толкова в текста и какво точно е искал да каже авторът, макар че тези от сорта на Камбанен звън разнесе веста... доста ме развеселяват.

# 6
  • Мнения: 17 402
Да, разбира се, че е жест на внимание, и мен ме радва. Исках дакажа, че няма нужда от оригиналничене, аз го и казах, де Mr. Green
Ама това, дето е написала Crystalls е много тъпо, аз му викам отбиване на номер.

# 7
  • Мнения: 3 091
аз пращам по едно хубаво съобщение на всички. Извинявай, ама ако трябва да напиша 300 различни съобщения, трябва да правя само това целия ден!
за мен е важен жеста! и факта, че някой се е сетил да ме поздрави!

# 8
  • Мнения: 17 402
Ох, не ме разбрахте, ама карай! Mr. Green

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Днес получих  есемесэ от мой бивш приятел,в който пиишеш следното:"Скъпи приятели и колеги,Весела Коледа и Нова Година ви желае от сърце......."(името му ).Стана ми толкова неприятно,толкова ли не можа да ми напише на мен персонален есемес,нито съм му колежка,нито нищо...много тъпо според  мен...Та такъв есемес не пиши на близките си...И сега не знам как да му отговоря и какво  направя,за да му покажа,че не ми е приятно...

Не бих отговорила на такъв смс.  Crossing Arms
МОже дори да не знае, че го е пратил и на теб, ако е ползвал опцията send to all.
Ако покажеш дори негативно отношение - показваш, че мислиш за него и те интересува.

# 10
  • Мнения: 3 423
Ох, не ме разбрахте, ама карай! Mr. Green
Много си абстрактна, затова ще да е.

# 11
  • Мнения: 698
аз пращам по едно хубаво съобщение на всички. Извинявай, ама ако трябва да напиша 300 различни съобщения, трябва да правя само това целия ден!
за мен е важен жеста! и факта, че някой се е сетил да ме поздрави!


И аз така правя  Peace

# 12
  • Мнения: 17 402
Crystalls, ако още се чудиш- на твое място бих върнала смс-а , но от мое име. Може пък да се усети Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 227
Crystalls, ако още се чудиш- на твое място бих върнала смс-а , но от мое име. Може пък да се усети Twisted Evil
Ами те такива,не се усещат Sunglasses

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Току що получих и аз такъв, "служебен" SMS, при това от първата ми братовчедка! Cry
Не реагирам, на й връщам съобщението, не й се обаждам, не й честитя Коледа - това е моят отговор, а дали тя ще се усети или не .....  newsm78
Надявам се да се усети! Tired

Общи условия

Активация на акаунт