Моля препоръчайте ми лекар за раждане във Варна.

  • 3 129
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Мога да ти дам координатите на д-р Георгиев.Кабинета му се намира на ул.Ивайло 1,вх.Б(това е улицата до пазара),има телефон 052605991 и мобилен 0888 837 994
това е,ако има още нещо питай пак!Успех! Flutter

# 16
  • Мнения: 2 640
Чух се с д-р Георгиев. Разбрахме се да отидем утре в кабинета му да ме види и да се уточним за раждането.

Благодаря на всички които се включиха с идеи, препоръки и споделяния Simple Smile

Имам още един въпрос: освен определената такса за ВИП-а в АГ-то, очаква ли се да се даде допълнително на доктора който води раждането?

# 17
  • Мнения: 191
определено Вип-АГ  Simple Smile много са готини и внимателни а и д-р Александров е добър специалист
успех  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не.Нищо не се плаща допълнително,освен ако не решиш да ги почерпиш след раждането.В сумата,определена от болницата си влиза и хонорара на израждащия те доктор.

# 19
  • Мнения: 2 640
Не.Нищо не се плаща допълнително,освен ако не решиш да ги почерпиш след раждането.В сумата,определена от болницата си влиза и хонорара на израждащия те доктор.

Е, това е хубаво и чисто като отношения Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 586
И ние не сме давали пари допълнително,само почерпка но доброволно от сърце! Flutter

# 21
  • Мнения: 2 640
Да се отчета Simple Smile Видяхме се с д-р Георгиев днес. Посрещна ни в АГ-то, прегледа ме на УЗ, направи и вагинален преглед. Каза ми че имам 1.5 см разкритие и шийката е мека вече, така че до 10тина дни ще тръгне бебчо. Уговорихме се да се чуем като тръгнем и така. Само на 31.12. няма да е в града и аз се надявам да прескочим в новата година. Ако обаче започна да раждам на 31.12. - дежурен бил д-р Мирчев. Някой чувал ли е нещо за него? Бил пенсионер сега, но преди бил шеф на отделението.

Още веднъж благодаря момичета за ценната информация   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 261
Докторът е Мичев ,а не Мирчев.
Беше шеф на 6 етаж.
И как е пенсионер и работи? Embarassed
Нещо не ми е ясно.
Като специалист АГ мога да кажа само ,че е  един от най добрите във Варна.

Иначе и аз съм за Жоро Георгиев.Той ме оперира и спаси януари 2007.
Пожелавам ти леко раждане и здраво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт