kra4etata na bebeto mi potrepervat

  • 1 095
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Zdraveite.Za parvi pat vlizam v tozi forym imam sin na 10g sega i bebe na 1m sled kato ni izpisaxa ot rodilnoto  i se pribraxme sled izvestno vreme zabelqzox 4e kra4etata  na bebeto potrepervat  ot vreme na vreme  v na4aloto pomislix 4e moge da my e stydeno no na konsyltaciqta go napravi i pred lekarkata  tq me prati na kons s nevrolog nevr kaza 4e e nevrologi4na nezrqlost i do 3 mesec 6te se opravi no az se pretisnqvam  i zatova molq ako ima nqkoi koito da e imal takav problem molq neka mi pi6e

# 1
  • Мнения: 191
На мойто бебе му трепереха и крачетата и ръчичките. Това е от незрялост на нервната система. Постепенно всичко отминава. Не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 1 409
И при моето бебе го имаше това потреперване,беше само на ръчичките,но го имаше.Изчезна някъде към 3,5 месец.Не се притеснявай всичко си му е добре на детенцето

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На моето бебе също потреперваха, казах на педиатърката, тя също каза че е от незрялост. Сега е на почти 3 месеца скоро не е са потрепервали крачетата.

# 4
  • Мнения: 1 266
Вероятно става дума за т. нар. "клонуси", които са безобидни. Ако ги хванеш и не потрепват под ръката ти, докато ги държиш, вероятно няма нищо притеснително ("неврологична незрялост"), ако продължават да потрепват - консултирай се отново с невролог.

# 5
  • Мнения: 8
blagodarq na vsi4ki koito mi pisaxa

# 6
  • София
  • Мнения: 1 230
И Ани го имаше, близо месец след раждането се появиха. Педиатърката, каза същото "неврологична незрялост". Потреперваха й крачетата. Не помня точно кога изчезнаха, но беше много след 3тия месец. Постепенно започнаха да намаляват и изчезнаха.

Общи условия

Активация на акаунт