кой е по по най!

  • 3 029
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Ами то си е нормално всички телевизионни състезания и реалити шоу програми да са нагласени. Аз пък мисля, че тризначките незаслужено спечелиха в Биг Брадър. Но, от друга страна, тези предавания нито могат да ме развълнуват, нито да грабнат вниманието ми. Дори и децата ми не гледат Бате Енчо и подобни щуротии. Не бих ги и завела за участие.
Не мога да разбера какво толкова се палите. Какво значение има кой е спечелил. Важното е да има хляб и зрелища, както е казал поетът.

# 31
  • София
  • Мнения: 469
Не съм гледала предаването тази събота, но съм водила момичетата един път.
Не ми хареса факта, че се избираха децата, които викаха най-силно. Mr. Green
Дъщеря ми беше подготвила едно стихче за майката.
Сваляла съм го от форума БГ-мама. Страшно много ми харесва и винаги се насълзявам когато го чета или слушам.
Започва така: "Мъничка, мъничка моя, весело зайче котенце сиво в скута на мама сега си се свило ..........."
То в никакъв случай не се казва с висок крещящ глас. ooooh!
Смея да го твърдя, т.к. имам известен опит в тази насока, а и дъщеря ми от малка посещава такива групи.
Детето си тръгна разочаровано и каза със сълзи на очи, че следващия път ще вика най-силно, за да бъде избрана. #Cussing out

Не ми хареса факта, че някои родители си тръгнаха ведната след като разбраха, че тяхното дете не е избрано да участва.

# 32
  • Мнения: 500
Не мисля,че за децата е важно да спечелят толкова,колкото за родителите им. Wink Те дори не отиват там с нагласата,че ще ги показват по ТВ,а за да кажат стихчето си пред бате Енчо.Жалко е ,че се избират по най-голямо викане.... Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 1 941
Не знам дали е нагласено, не съм гледала конкретното, но самото предаване нещо куца. Две деца отрупани с подаръци, които искат да ги "женят" и да се целуват по устата #Crazy, другите отзад само гледат и понякога асистентките не смогват да ги удържат да не хукнат към играчките. А и шегичките са им малко дебелашки...

# 34
  • Мнения: 875
remini, според мен проблемът на това предаване не е това, че е нагласен победителят, а самият водещ. такъв нетактичен и неспособен да общува с деца човек рядко се среща.  #2gunfire

# 35
  • Мнения: 90
Не знам дали е нагласено, не съм гледала конкретното, но самото предаване нещо куца. Две деца отрупани с подаръци, които искат да ги "женят" и да се целуват по устата #Crazy, другите отзад само гледат и понякога асистентките не смогват да ги удържат да не хукнат към играчките. А и шегичките са им малко дебелашки...
Съгласна съм.  Peace
Иначе замисълът за предаването ми харесва, но ме дразни и това, че се избират децата, а не допускат всички отишли с желанието да участват. Все пак предаването е за деца. Какво да обясняват после майките. Супер тъпо е това.

# 36
  • София
  • Мнения: 553
Дъщеричката ми е на 2 г. 4 м. и го харесва предаването.Смятам един ден да я заведа. Мисля, че ще й е интересно да го види бате Енчо на живо, защото му се радва по телевизията. Хубаво ще е ако спечели, защото за мен тя е най-най, но мисля, че на тази възраст на децата им е интересно самият факт да са там, а не толкова да спечелят.

Общи условия

Активация на акаунт