Искам да ви споделя!

  • 1 680
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Просто нямам думи за отношението на медицинския персонал  #Cussing out Кога ли ще се променят нещата?

Лека бременност и живо и здраво бебче ти желая!

# 16
  • Мнения: 574
Дано нямаш повече проблеми до края на бремеността Hug Почивай си повече, спазвай предписанията на лекарите и ти пожелавам здраво и хубаво бебче Hug

# 17
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
най-важното нещо сега сте ти и детето....почивай и не се тормози....а иначе след увеличение на заплатите е редно да вкарат и малко контрол....те съвсем се взеха за господари на света.
Подобно положение беше и с нас миналата година когато дъщеря ми се задуши.Хич не съм викала линейка щото знам че са много "бързи",а ситуацията беше на живот и *****.Извиках си такси,което благодаря на Господ ни влезе в положениято.
Оказа се обаче че детският спешен център във Варна трябва да го търся 10 мин из етажите.Спящата рецепционистка ни каза само номера на кабинета без опътване ,без нищо.
Както и да е ние намерихме кабинета, но О,изненада....вратата заключена...дежурните спят....че докато се събудят, да ни отключат.....И аз очаквам спешна и адекватна помощ....с умиращо дете в ръцете.....Слава Богу, всичко е наред и детенцето ми е спасено  Praynig.
Аз обаче Ви апелирам майки...не чакайте.Намирайте по най-бързият начин транспорт....защото за медицинските песонали ние сме само бройка....хубаво е че има изключения, но за жалост са рядкост

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 23:07 от Angel^wings

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Най-важното е, че всичко е наред! Hug Дано така да е до края и да родиш здраво и красиво бебче!  bouquet

# 19
  • Мнения: 756
радвам се , че сте си добре и ти и бебенцето , дано имаш леко раждане и много радост , ама ме е яд че ги оставяме да се държат с нас като с животни .Разбирам че не са добре платени , а са много натоварени , но трябва да имат някаква етика все пак .... и какво значи" викали са ти" вземи ги осъди за нараяване на достойнство , злепоставяне и превишаване на правата си ....как ще ти крещят.Много ме ядоса това , което описваш!!!

# 20
  • Мнения: 1 008
Пожелавам ти наистина да си износиш бебето до край и да не ти се налага до тогава да се занимаваш с болници!

# 21
  • Мнения: 1 031
Хубаво е че всичко е наред и вие с бебо сте добре Grinning
А за нашата бърза помощ няма смисъл да коментирам, ние всички си го знаем #Cussing out

# 22
  • Мнения: 353
Лека бременност, леко раждане и здраво бебе ти желая. Praynig

# 23
  • Мнения: 262
Такава е нашата скапана система. За тях болните са на ишлиме. Когато си оправях документите преди операцията попаднах на същото невежество и то от завеждащ отделение. Обиколих много кабинети,като никой ти не обеснява кой къде е,като че ли трябва да си назубрил болницата.Като за капак ми се изпулиха в лицето- аз попитах,,извинете към кого да се обърна за изследванията,,? и въпросния доктор изсъска- обърнете се към здравния министър! Хората около мен бяха възмутени,а аз вместо разбиране ,срещнах невежество. Като знаем колко несигурни и уплашени сме в този момент,едвам изкарах ноща ,толкова се разстроих. А иначе все им не стига,но не казват за под масата таксата. Е ,всяко стадо си има мърша! Леко бременеене!

# 24
  • Мнения: 403
Стискам ти палци всичко да мине добре.Имам опит с папаверина и на инжекции и на хапчета.Спокойно. Peace

# 25
  • Мнения: 10
Zdraveite maichizi b BG,
purvo iskam da pojelaj vsichko nai hubavo na Vesi i edno zdravo i sladko bebche.Iskam oshte neshto da spodelj i tova e moeto ogromno razocharovanie ot tazi zdravna sistema tam.Kato cheta na Vesi redovete me obzmea takuv gnjv.Otnasjt se s horata po losho otkolkoto s jivotnite.Tova za men e edna absurdna durjava.Njmam dumi.....No vupreki tova ostavam optimist i pojelavam na vsichki mnogo zdrave i kusmet.
Pozdravi Virgi.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт