Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора
Здравейте, искам вашето мнение за т. нар. "открити бракове".

За какво става дума?

Щастливо омъжена съм, прекрасно дете, прекрасно семейство.  Love Съпруга ми преди всичко е най-добрия ми приятел.

Аз съм от така наречените в този подфорум "кръшливи жени" - обичам да бъда харесвана, сваляна и се впускам в избрачни игри, които често прерастват в срещи, целувки и интимности (до секс не се е стигало).

Споделям със съпруга си, с което мисля, че не го мамя. Е, не всичко, но не крия къде излизам, с кого. Той го приема, и като бяхме гаджета пак беше такъв. Казва ми "Не съм ревнив, далеч съм от мисълта, че мога да съм единствения мъж с когото ще контактуваш до края на живота си. Имаш пълна свобода да се срещаш и с други мъже. Не искам да ти преча, ако искаш да изживееш нещо, изживей го. Ако ще изневеряваш, гледай да не влагаш чувства и да не разбирам."

Т.е - ако не липсвам от къщи вечер, ако не лишавам семейството си и ако не му изневеря пред очите му, той няма нищо против да се срещам с други, дори не пита. И така вече близо 7 години сме заедно, от 5 семейство.

Това е неговата филосифия за живота. Разликата в годините ни е 8 години, аз съм млада, смея да кажа излеждам добре, работата ми позволява да се запознавам постоянно  с много хора ...Той казва, че това била съдбата на "красивите жени", да се примиря и да внимавам.  И така, аз си излизам спокойно, флиртувам си когато усетя тръпка. Няма да се влюбя в друг, няма да оставя съпруга си.

Имате ли такива примери, тази любов истинска ли е, такива бракове щастливи ли са, издържат ли дълго? Какво мислите изобщо за това?
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

А ако вземете, че се разгоните в един и същи ден, кой гледа детето  newsm78
Не виждам нищо интересно в  това да се опипвам с някой и да се мисля, че съм свободна, свободомислеща ли, каква беше там, жена  newsm78
За мен звучиш като тъпа женка. Но щом ти се удава и те прави по-голяма в твоите очи, нека. Коледа е, добър дух струи от мен, живей си живота.
Цитирай

ми не са ми по вкуса на мен тези бракове и съм против.според мен в такива взаимоотношения няма истинска любов,просто двама са се събрали,имат дете,помагат си,лягат си в едно легло,даже може да държат един на друг,но това определено не е истинската,голямата,щастливата любов.
и аз съм хубава,и аз обичам да съм харесвана,но дотам-просто женска суета.не си позволявам флиртове,камо ли интимности с други мъже.нека ме харесват,нека се чувствам желана..но аз харесвам и искам само моя си мъж и другите не ме вълнуват.
но всеки си знае за себе си.ако така ви харесва-дерзай.но едва ли мъжа ти те обича истински,щом не му пречи да те дели с всички други мъже,както и ти едва ли го обичаш,щом той не ти е достатъчен.
а иначе един такъв брак може да продължи да безкрай-всеки си прави каквото си иска и вечер се прибира на топло и уютно.е,ако такава ви е представата за щастлив семеен живот-успех!
Цитирай

София

Мисля,че при всеки е различно. Щом при тези условия вече 5 години сте семейство, значи за вас бракът ви е щастлив. За съжаление аз съм от задръстеняците,които отричат такъв тип взаимоотношения. За мен любовта е за двама. Преди да се омъжа бях голям бяс, но откокто сме заедно с мъжа ми не съм кръшкала,не защото нямам възможност,а поради липса на желание.
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Имам много близка приятелка, чийто мъж е като твоя.Живееха добре, тя обиколи света с любовниците си,той ходеше за риба и на мач по същото време. Децата им порастнаха и сега се развели, а тя се ожени за някакъв швейцарец.Винаги ми е казвала, че много обича мъжа си и сега дори поддържат приятелски отношения.Не ги осъждам-хората с годините се променят,ако и двамата са удовлетворени от ситуацията къде е проблема?
Цитирай

...... Какво мислите изобщо за това?

Мисля, че е много гадно!  Sick Мъжът ти май е много отчаяна личност.Не мисля че това е щастлив брак.
Ама и без това тази тема е голяма пързалка...
Цитирай

е защо да е пързалка темата?аз напоследък се убедих,че всякакви хора има и че какви ли не работи се случват на белия свят... #Crazy
Цитирай

Сливен

Ами щом ви харесва живейте си така. Аз специално не бих се чувствала щастлива в такова семейство.
Цитирай

Такъв модел на брак аз не бих приела, но никого не укорявам - всеки си преценява сам за себе си какво го устройва и как се чувства най-добре. Не мога да си представя да знам, че мъжът ми кръшка  #2gunfire, да съм спокойна и да нямам нищо против.  newsm48
Цитирай

Изобщо не ги мисля "откритите" бракове. Спомням си, че филма Емануела беше изграден на подобна основа, ако не бъркам. Кой както иска, така трябва и да си живее.

Ако ми се случи да имам флирт, никога не бих го разказала на мъжа си, а и той се надявам да не мисли, че бих искала да слушам подобни изповеди от него Very Happy
Цитирай

Здравейте, искам вашето мнение за т. нар. "открити бракове".

За какво става дума?

Щастливо омъжена съм, прекрасно дете, прекрасно семейство.  Love Съпруга ми преди всичко е най-добрия ми приятел.

Аз съм от така наречените в този подфорум "кръшливи жени" - обичам да бъда харесвана, сваляна и се впускам в избрачни игри, които често прерастват в срещи, целувки и интимности (до секс не се е стигало).

Споделям със съпруга си, с което мисля, че не го мамя. Е, не всичко, но не крия къде излизам, с кого. Той го приема, и като бяхме гаджета пак беше такъв. Казва ми "Не съм ревнив, далеч съм от мисълта, че мога да съм единствения мъж с когото ще контактуваш до края на живота си. Имаш пълна свобода да се срещаш и с други мъже. Не искам да ти преча, ако искаш да изживееш нещо, изживей го. Ако ще изневеряваш, гледай да не влагаш чувства и да не разбирам."

Т.е - ако не липсвам от къщи вечер, ако не лишавам семейството си и ако не му изневеря пред очите му, той няма нищо против да се срещам с други, дори не пита. И така вече близо 7 години сме заедно, от 5 семейство.

Това е неговата филосифия за живота. Разликата в годините ни е 8 години, аз съм млада, смея да кажа излеждам добре, работата ми позволява да се запознавам постоянно  с много хора ...Той казва, че това била съдбата на "красивите жени", да се примиря и да внимавам.  И така, аз си излизам спокойно, флиртувам си когато усетя тръпка. Няма да се влюбя в друг, няма да оставя съпруга си.

Имате ли такива примери, тази любов истинска ли е, такива бракове щастливи ли са, издържат ли дълго? Какво мислите изобщо за това?

След като от 8 години живеете така, значи това е вашата рецепта!  Peace Защо изобщо питаш кой какво мисли, чудиш се дали тези бракове са щастливи и удържат дълго? Защо съпруга ти те съветва да се примириш със съдбата си на красива жена?  newsm78

Какво те притеснява? теб?  Thinking
Цитирай

София

Ами не мисля, че на това вашето може да се каже семейство.
Цитирай

Варна

Хм, интересно......ще нау4иш ли дъщеря си на това...... Crazy
Цитирай

Това е много по-добре от :

това

това

това

и после драми...
Цитирай

Подобен тип живот не се вписва в моите блянове.
Дали е брак, дали е връзка, как ще се развият отношенията и тн. не се наемам да отсъдя, просто не е това, което аз искам от брака и от живота ни на семейство. За мое щастие мъжът ми също е с моята нагласа.
Най-важното е, хората да са щастливи. Но от моя опит, като почнеш да се чудиш и маеш по въпроси за връзката си, това обикновено означава, че края идва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора