Kaкво мислите за откритите бракове?

  • 3 793
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 636
гадно нещо #Cussing out

# 16
  • Мнения: 581
 К`во ти пука кой какво мисли по въпроса? Важното е ти да си щастлива и да се чувстваш добре в това положение.
  Аз не бих могла да водя такъв живот.А пък и такъв тип мъже за мен са путьовци, а аз не обичам такива.

# 17
  • Мнения: 22 414
Според мен в подобно нещо няма голям смисъл.
Когато човек има семейство не е казано, че ще си стои в къщи на въже, нормално е и мъжът да се среща с други жени и жената да се среща с други мъже. Ежедневието е такова.
Но целенасочено да търсиш мъже, с които да излизаш, да търсиш интимности - целувки и т.н. според мен вече означава нещо друго.
Естествено е една красива жена да бъде харесвана, желана и да и бъде обръщано внимание. Но да отидеш и да кажеш на мъжа си - мили, аз тази вечер ще изляза с един мъж, ще се понатискаме малко, ще се поопипаме и пак ще се прибера - е не върви.
Всеки обаче си има разбирания.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Всеки има право да живее както на него си му харесва, стига да не пречи и да не наранява други.
Моето мнение - няма как да се вкарам в такъв филм. Това просто не е за мен. Не бих могла да живея в такова семейство. Познавам само една такава двойка, и не разбирам как точно ще обяснят един ден на детето си с какво точно човека до теб е по-специален от останалите хора, след като нямаш някакви по-специални отношения с него (освен подпис под брачното свидетелство).

# 19
  • Мнения: 172
Аз съм от консервите и имам много особено отношение към семейството.
Това, което ти наричаш "открит брак" аз наричам помийна яма.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Всеки си има виждане на нещата в живота,но този тип бракове не са моя модел за семейство.

# 21
  • Мнения: 1 425
Всеки има право да живее както на него си му харесва, стига да не пречи и да не наранява други....
Това е и моето мнение. Щом вас двамата ви урежда - какво значение има какво мислят другите?
Както се вижда от повечето мнение по-горе - такава връзка не е за всеки. Българското общество е доста консервативно.

# 22
  • Мнения: 1 559
Подобен тип живот не се вписва в моите блянове.
Дали е брак, дали е връзка, как ще се развият отношенията и тн. не се наемам да отсъдя, просто не е това, което аз искам от брака и от живота ни на семейство. За мое щастие мъжът ми също е с моята нагласа.
Най-важното е, хората да са щастливи. Но от моя опит, като почнеш да се чудиш и маеш по въпроси за връзката си, това обикновено означава, че края идва.

 Peace Peace Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Мисля, че са една нелоша формула за хора, които не могат да бъдат моногамни. Щом и двамата се чувстват добре, защо не?
Моят брак е нещо подобно, с тази разлика, че аз всъщност съм абсолютно моногамна по убеждение и се развличам само с песни и танци, никога не стигам до нещо повече  Simple Smile Но в основата си нещата са едно и същи. Мъж ми никога не е направил проблем, че съм излязла с приятели от моя си кръг и съм се прибрала пияна в 4 Joy Нито пък аз се интересувам по време на дългите му отсъсътвия къде, какво и с кого прави. Всеки си има глава на раменете, всеки си преценява и отговаря за действията си. Може да се каже, че имаме отворен брак, като въпрос на личен избор е колко всъщност да го отвориш Wink

# 24
  • Мнения: 2 556
belinda, твоят брак е напълно нормален, а не е от баш "отворените" май   Grinning

# 25
  • Мнения: X
Какво да мисля.....Мисля, че спокойно си можела да си родиш дете и без да се жениш и без да се съобразяваш с някого.
Тия истории да се пое@аш, с който ти падне........ за мен това са пубертетски изяви, така правят децата на по 16, които си мислят, че като са изчукали някой и са направили най-висшето геройство. Изобщо хората, чиито акъл не командва ципа на панталона им са ми жалки.
Какво ще правиш, когато станеш на възраст да не си достатъчно "харесвана, ухажвана"........

# 26
  • Мнения: 742
Влязох да видя какво аджеба е това "отворен брак",  няма да съм от захлюпените я.

Реших- оставам си захлюпена.

# 27
  • Мнения: 3 622
Всеки си има право да живее и да прави каквото си иска, но лично аз съм против тези открити бракове и мъжът ми също

# 28
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Абе мани ти тоя брак....
На мен ми звучи прекалено...
А аз по принцип съм с по-либерално мислене... чак помийна яма не бих го нарекла, но със сигурност не бих живяла по този начин.
Ужасно съм ревнива и аз самата не бих позволила тази свобода на партньора... затова ще е нечестно да я искам от него.
На вас щом ви е добре, значи всичко е ОК в семейството ви, но този модел не е за мен!

# 29
  • Мнения: 179
Ами това просто не е брак.Може да се нарече всичко друго,но не и брак.

Общи условия

Активация на акаунт