Kaкво мислите за откритите бракове?

  • 3 791
  • 58
  •   1
Отговори
Здравейте, искам вашето мнение за т. нар. "открити бракове".

За какво става дума?

Щастливо омъжена съм, прекрасно дете, прекрасно семейство.  Heart Eyes Съпруга ми преди всичко е най-добрия ми приятел.

Аз съм от така наречените в този подфорум "кръшливи жени" - обичам да бъда харесвана, сваляна и се впускам в избрачни игри, които често прерастват в срещи, целувки и интимности (до секс не се е стигало).

Споделям със съпруга си, с което мисля, че не го мамя. Е, не всичко, но не крия къде излизам, с кого. Той го приема, и като бяхме гаджета пак беше такъв. Казва ми "Не съм ревнив, далеч съм от мисълта, че мога да съм единствения мъж с когото ще контактуваш до края на живота си. Имаш пълна свобода да се срещаш и с други мъже. Не искам да ти преча, ако искаш да изживееш нещо, изживей го. Ако ще изневеряваш, гледай да не влагаш чувства и да не разбирам."

Т.е - ако не липсвам от къщи вечер, ако не лишавам семейството си и ако не му изневеря пред очите му, той няма нищо против да се срещам с други, дори не пита. И така вече близо 7 години сме заедно, от 5 семейство.


Това е неговата филосифия за живота. Разликата в годините ни е 8 години, аз съм млада, смея да кажа излеждам добре, работата ми позволява да се запознавам постоянно  с много хора ...Той казва, че това била съдбата на "красивите жени", да се примиря и да внимавам.  И така, аз си излизам спокойно, флиртувам си когато усетя тръпка. Няма да се влюбя в друг, няма да оставя съпруга си.


Имате ли такива примери, тази любов истинска ли е, такива бракове щастливи ли са, издържат ли дълго? Какво мислите изобщо за това?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
А ако вземете, че се разгоните в един и същи ден, кой гледа детето  newsm78
Не виждам нищо интересно в  това да се опипвам с някой и да се мисля, че съм свободна, свободомислеща ли, каква беше там, жена  newsm78
За мен звучиш като тъпа женка. Но щом ти се удава и те прави по-голяма в твоите очи, нека. Коледа е, добър дух струи от мен, живей си живота.

# 2
  • Мнения: 1 844
ми не са ми по вкуса на мен тези бракове и съм против.според мен в такива взаимоотношения няма истинска любов,просто двама са се събрали,имат дете,помагат си,лягат си в едно легло,даже може да държат един на друг,но това определено не е истинската,голямата,щастливата любов.
и аз съм хубава,и аз обичам да съм харесвана,но дотам-просто женска суета.не си позволявам флиртове,камо ли интимности с други мъже.нека ме харесват,нека се чувствам желана..но аз харесвам и искам само моя си мъж и другите не ме вълнуват.
но всеки си знае за себе си.ако така ви харесва-дерзай.но едва ли мъжа ти те обича истински,щом не му пречи да те дели с всички други мъже,както и ти едва ли го обичаш,щом той не ти е достатъчен.
а иначе един такъв брак може да продължи да безкрай-всеки си прави каквото си иска и вечер се прибира на топло и уютно.е,ако такава ви е представата за щастлив семеен живот-успех!

# 3
  • Мнения: 1 008
Мисля,че при всеки е различно. Щом при тези условия вече 5 години сте семейство, значи за вас бракът ви е щастлив. За съжаление аз съм от задръстеняците,които отричат такъв тип взаимоотношения. За мен любовта е за двама. Преди да се омъжа бях голям бяс, но откокто сме заедно с мъжа ми не съм кръшкала,не защото нямам възможност,а поради липса на желание.

# 4
  • Мнения: 1 761
Имам много близка приятелка, чийто мъж е като твоя.Живееха добре, тя обиколи света с любовниците си,той ходеше за риба и на мач по същото време. Децата им порастнаха и сега се развели, а тя се ожени за някакъв швейцарец.Винаги ми е казвала, че много обича мъжа си и сега дори поддържат приятелски отношения.Не ги осъждам-хората с годините се променят,ако и двамата са удовлетворени от ситуацията къде е проблема?

# 5
  • Мнения: 1 488
...... Какво мислите изобщо за това?

Мисля, че е много гадно!  Sick Мъжът ти май е много отчаяна личност.Не мисля че това е щастлив брак.
Ама и без това тази тема е голяма пързалка...

# 6
  • Мнения: 1 844
е защо да е пързалка темата?аз напоследък се убедих,че всякакви хора има и че какви ли не работи се случват на белия свят... #Crazy

# 7
  • Мнения: 2 000
Ами щом ви харесва живейте си така. Аз специално не бих се чувствала щастлива в такова семейство.

# 8
  • Мнения: 2 131
Такъв модел на брак аз не бих приела, но никого не укорявам - всеки си преценява сам за себе си какво го устройва и как се чувства най-добре. Не мога да си представя да знам, че мъжът ми кръшка  #2gunfire, да съм спокойна и да нямам нищо против.  newsm48

# 9
  • Мнения: 2 556
Изобщо не ги мисля "откритите" бракове. Спомням си, че филма Емануела беше изграден на подобна основа, ако не бъркам. Кой както иска, така трябва и да си живее.

Ако ми се случи да имам флирт, никога не бих го разказала на мъжа си, а и той се надявам да не мисли, че бих искала да слушам подобни изповеди от него Grinning

# 10
  • Мнения: 45
Здравейте, искам вашето мнение за т. нар. "открити бракове".

За какво става дума?

Щастливо омъжена съм, прекрасно дете, прекрасно семейство.  Heart Eyes Съпруга ми преди всичко е най-добрия ми приятел.

Аз съм от така наречените в този подфорум "кръшливи жени" - обичам да бъда харесвана, сваляна и се впускам в избрачни игри, които често прерастват в срещи, целувки и интимности (до секс не се е стигало).

Споделям със съпруга си, с което мисля, че не го мамя. Е, не всичко, но не крия къде излизам, с кого. Той го приема, и като бяхме гаджета пак беше такъв. Казва ми "Не съм ревнив, далеч съм от мисълта, че мога да съм единствения мъж с когото ще контактуваш до края на живота си. Имаш пълна свобода да се срещаш и с други мъже. Не искам да ти преча, ако искаш да изживееш нещо, изживей го. Ако ще изневеряваш, гледай да не влагаш чувства и да не разбирам."

Т.е - ако не липсвам от къщи вечер, ако не лишавам семейството си и ако не му изневеря пред очите му, той няма нищо против да се срещам с други, дори не пита. И така вече близо 7 години сме заедно, от 5 семейство.


Това е неговата филосифия за живота. Разликата в годините ни е 8 години, аз съм млада, смея да кажа излеждам добре, работата ми позволява да се запознавам постоянно  с много хора ...Той казва, че това била съдбата на "красивите жени", да се примиря и да внимавам.  И така, аз си излизам спокойно, флиртувам си когато усетя тръпка. Няма да се влюбя в друг, няма да оставя съпруга си.


Имате ли такива примери, тази любов истинска ли е, такива бракове щастливи ли са, издържат ли дълго? Какво мислите изобщо за това?

След като от 8 години живеете така, значи това е вашата рецепта!  Peace Защо изобщо питаш кой какво мисли, чудиш се дали тези бракове са щастливи и удържат дълго? Защо съпруга ти те съветва да се примириш със съдбата си на красива жена?  newsm78

Какво те притеснява? теб?  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 12 545
Ами не мисля, че на това вашето може да се каже семейство.

# 12
  • Мнения: 1 432
Хм, интересно......ще нау4иш ли дъщеря си на това...... Crazy

# 13
  • Мнения: 411
Това е много по-добре от :

това



това


това


и после драми...

# 14
  • Мнения: 6 167
Подобен тип живот не се вписва в моите блянове.
Дали е брак, дали е връзка, как ще се развият отношенията и тн. не се наемам да отсъдя, просто не е това, което аз искам от брака и от живота ни на семейство. За мое щастие мъжът ми също е с моята нагласа.
Най-важното е, хората да са щастливи. Но от моя опит, като почнеш да се чудиш и маеш по въпроси за връзката си, това обикновено означава, че края идва.

Общи условия

Активация на акаунт