Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Чудя се дали някой знае къде мога от къде мога да купя от стъклените топки с фигурки вътре и ,когато се разклати вали сняг.

# 1
  • Варна
ако не греша се казва преспапие. Поне във Варна със сигурност ги има в Бонжур, най-вероятно има и в Софийския...... Peace

# 2
  • София
Благодаря за бързия отговор, ще проверя! Heart Eyes И аз си мислех за преспапие, но не бях сигурна и реших да не го пиша. Embarassed

# 3
  • София
В Ориндж центъра имаше много красиви.

# 4
  • София
        newsm09 Това ли било преспапие ?)))  newsm12  Винаги съм се чудела какво е, откакто в едно криминале главният герой беше убит с такова (неизвестно за мен тогава нещо)  newsm62
        Не съм виждала да продават тук... newsm12

# 5
  • София
 Вижте къде попаднах на такова снежно чудо   bowuu http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=146551&cat=18

# 6
  • Where troubles melt like lemon drops
В Кауфланд във Варна видях днес много красиво преспапие със снежен човек.
Виждала съм с най-различни животинки и в магазини, където продават коледни и др. джунджурийки и сувенири.

# 7
  • София / Пловдив
Във всички магазини на "Бонжур" ги има - и малки и големи размери. Цените са от 4.50 до към 10 - тина лева.

# 8
  • София
Благодаря на всички, утре ще се поразходя из магазините,които ми казахте. Heart Eyes

# 9
  • София
Ето тук има. http://dims-92.com/AnonymousDisplayVendorProducts?param=eb335f2d … d92f0227357d3ea76
Видях ги на живо днес в един магазин на "Цар Иван-АсенІІ" - Магазинчето е за сладкиши, алкохол, цигари и скъпи глезотиики. Точно срещу градинката пред "Райфайзенбанк", до ъгловото магазинче за чаши,чинии и прочие красоти ("Хубавото магазинче"). Много са готини и утре и аз ще му мисля какво да избера Снежко или дядо Коледа Laughing

# 10
  • На седмото небе :)
Преди една-две седмици мернах много сладки в Marks&Spencer

# 11
В малкото НДК- в книжарница "Писмена" има такива, стават и за игра, защото не са стъклени, а от някакъв пластичен материал, мисля, че бяха ок.6,0 лв.

# 12
  • Sofia
В Джъмбо съм виждала,в магазините за левче също съм виждала.И в почти всички магазини за подаръци и сувенири

# 13
В Джъмбо съм виждала,в магазините за левче също съм виждала.И в почти всички магазини за подаръци и сувенири
Да, и аз днес видях в Джъмбо.

# 14
  • София
За тези, които казах.... не са подходящи за деца под 3... Днес подарих една и стана на сол... Щерка ми помисли, че като е с форма на топка може да се хвърля.... Голяма грешка от моя страна, че не го предвидих. Слава Богу, никой не пострада Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт