Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Точно там където трябва

Здравейте мами аз съм бременна в 31 ва седмица искам да ви попитам дали е нормално това . От няколко дни имам чувството че бебо се разхожда по пикочния ми мехур от време на време на това място усещам нещо като убождане за кратко след което веднага трябва да отида до тоалетната но като отида изхождам само няколко капки и толкоз ,възможно ли е бебо да е причината за това или трябва да отида на лекар  Rolling Eyes. благодаря ви предварително и весели празници santa2
Цитирай

Somewhere in space

Напълно нормално, бебето се намества.
Цитирай

София

Да, напълно нормално е. Дъщеря ми ме риташе в пикочния мехур цяла бременност, беше ужасно, добре, че второто не ме рита пак там, че щях да полудея.
Цитирай

Бургас

Напълно нормално, бебето се намества.

Peace
Цитирай

Айтос

Напълно нормално си е Peace, бебето вече е по-голямо и си се намества проосто Hug
Цитирай

Прага/Чехия

Напълно нормално си е Peace, бебето вече е по-голямо и си се намества проосто Hug
  Peace
Цитирай

София

И при мен беше така, до края. Неприятно е при разходки пеша, налагаше се да спирам за да не се изпусна. Mr. Green
Цитирай

София

Нормално е!По едно време имах усещането,че прекарвам по-голяма част от денонощието в тоалетната!
Цитирай

София

Абсолютно нормално е.
Цитирай

Плевен

Абсолютно нормално е.

Peace
Цитирай

In da club

напълно нормално е Smile

Скоро ще започне да ти "скача" върху него, а към 35-та да те ръга с крачета в ребрата Smile Много е гот Smile
Цитирай

София

Да нормално е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.