Passione Natalizia 2 - Италия 75

  • 20 021
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 462
Е питай го какво съдържа тази бабина торта .. възможно е да е тип домашна торта .. Ако ти каже горе долу какви продукти съдържа , може да успеем да ти помогне .
Аз много обичам собственоръчно направени сладкиши , торти и т. н. първо защото стават нсравнимо по вкусни а и защото обичам да се занимавам с такива неща. Релаксирам с такъв вид дейност.Но наскоро пробвах отново нещо италианско и сега се водя пристрастена към продуктите на Balconi  Heart Eyes Аз отдавна ги консумирам една част от тях , но по коледа реших да им пробвам тортите и направо се понесох из облаците ............. боже колко вкусно .Като си купя една кутия я изяждам сама цялата .Двата вида които ям до премала от тогава насам са тирамису и шоколодава

# 271
  • Мнения: 750
Сонита никъде няма в този сайт който си дала опция за избиране със седжолино или стол4е.Във всеки слу4ай билетът ти го таксува с двойна цена Crazy
Тия пък от Майер въобще не дават билети за май месец,дали не е рано и не ги пускат наро4но newsm78

# 272
  • Мнения: 359
Маркрит ,да вероятно е домашна торта.Осведомена ли си по въпроса.Амииии няма да го питам,току виж се надява човека.Ако имаш време дай тази рецепта,преди да съм минала на солити еклери

# 273
  • Мнения: 3 388
Ники, в т.3 Chi parteciperà a questo viaggio? отбелязваш adulto - 1, neonato - 1.
След като кликнеш неонато, в падащо меню питат колко е голямо бебето /слагаш età meno di 1 anno  / и как ще пътува- тогава ти изписва въпросните две опции.

Аз тази торта не съм я правила. Може и да съм я хапвала, ама да не знам, че така се казва  Crazy

# 274
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Дами има ли наоколо някой кулинарно подготвен.Мъжа ми искал торта дела нона .Сега аз откъде да знам каква е тази торта.Поразтърсих из гугъла,но все пак има ли някой от вас да има по практически познания по въпроса за тортата на тази баба.

Виж тази рецепта, източника е от Неапол.

http://passionecucina.blogspot.com/2006/11/torta-della-nonna.html

Четейки продуктите и начина на правене не е трудна.
Аз разбирам под такова наименование домашна торта, но тя е с блатове и малко се различава от италианската представа за Торта дела нона.  Hug


# 275
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Овчева, имам и рецепта на домашни еклери, ако искаш да блеснеш пред съпружието, само кажи. Peace

# 276
  • Мнения: 2 379
сега се водя пристрастена към продуктите на Balconi  Heart Eyes Аз отдавна ги консумирам една част от тях , но по коледа реших да им пробвам тортите и направо се понесох из облаците ............. боже колко вкусно .Като си купя една кутия я изяждам сама цялата .Двата вида които ям до премала от тогава насам са тирамису и шоколодава
Маркрит, опитай и тази:

 Blush Crazy Heart Eyes Grinning

# 277
  • Мнения: 5 462
Пиколинка знам ги , но не обичам хич сладкиши в които присъства аромата на лимона .. направо ми се повдига ..Но тирамисуто и шоколадовата торта е просто невероятна .
 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesОх сега пак трябва да тичам до магазина , че вчера изядох последната опаковка от тия  които си купих тези дни ..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 359
Линдита  Hugна теб и се надявах,мислех да ти пиша на лични,но видях, че си заета в готварския с питки и т.н..За еклерите ееееее аз съм и маестро.Така вече ми се пече блата във фурната и мъмъ много хубаво понамирисва.

# 279
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Линдита  Hugна теб и се надявах,мислех да ти пиша на лични,но видях, че си заета в готварския с питки и т.н..За еклерите ееееее аз съм и маестро.Така вече ми се пече блата във фурната и мъмъ много хубаво понамирисва.

Радвам се, ако все пак решиш да направиш на баба ти тортата се сетих, че продават и готов крем пастичера по сладкарските рафтове при вас.
Така че си правиш само блата, отгоре заливаш с крема, втория блат, ядки и печеш.

И аз съм маестро на еклерите  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 1 545
Овчева, айде почерпи с тия еклери де, или поне рецептата дай, че ми потекоха лигите.....

# 281

Общи условия

Активация на акаунт