Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 дек. 2007, 08:38 ч.

Дървените букви на "Кроки тойс" - откъде?

• 2 194
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Момичета, помагайте!
Откъде да купя от дървените букви (кирилица) на "Кроки тойс" преди 28-ми дек.? Знаете ли магазин, в който се продават? Късно е за поръчки по Интернет...

Благодаря!

# 1
Има ги в онлайн магазините.
Някои ще работят и днес.
Звънкай им.

# 2
  • София
Момичета, помагайте!
Откъде да купя от дървените букви (кирилица) на "Кроки тойс" преди 28-ми дек.? Знаете ли магазин, в който се продават? Късно е за поръчки по Интернет...

Благодаря!

Гледах ги преди известно време в една книжарница на граф Игнатиев, близо до Попа. Книжарницата преди беше на ъгъла между ул.Раковски и граф Игнатиев.

# 3
В ЦУМ има фирмен магазин на немска фирма /забравих и името  ooooh!/ - там има, но незнам за кирилица  Rolling Eyes. Задължително условие ли е  newsm78

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
Задължително условие ли е  newsm78

За мен лично би било задължително условие. Иначе книжарница на Буктрейдинг (тази на Графа) има и на Ангел Кънчев.

# 5
  • Sofia
На Славейков ги има

# 6
  • София
Благодаря, ще отида до книжарницата и до Славейков, човек все си мисли, че има време да свърши нещо и накрая... Буквите задължително трябва да са на кирилица - заминават при едно българче, което е родено и живее в САЩ.

Весели празници!

# 7
Ako още не си взела, онзи ден случайно открих едно разкошно магазинче с всички готини дървени играчки, включително буквите на "Гургулят", в началото е, като тръгнеш от Витошка се пада в ляво. Малко преди 20 часа още работеше.

# 8
  • София
Ako още не си взела, онзи ден случайно открих едно разкошно магазинче с всички готини дървени играчки, включително буквите на "Гургулят", в началото е, като тръгнеш от Витошка се пада в ляво. Малко преди 20 часа още работеше.

Благодаря, Миленка, знам го това магазинче, но го бях забравила. Днес бях там и купих каквото ми трябваше, супер  Hug

# 9
Днес бях там и купих каквото ми трябваше, супер  Hug

Мноооого се радвам! Дано зарадват, за когото са. Аз страшно ги харесвам!

Весела Коледа!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт